gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sertap Erener'den Türk Sanat Müziği Albümü

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

sertap erener türk sanat müziği sertap erener, yeni albüm, türk sanat müziği, yeni albümü, albüm haberleri

Türk Pop'unun başarılı isimlerinden biri olan Sertap Erener, Türk Sanat Müziği albümü yapacakmış Melek'ler. Türk Sanat Müziği seven biri olarak, Sertap'ın bu konuda da başarılı olacağına inanıyorum:)

İşte o haberin devamı Melek'lerim:)

Pop müziğin ünlü sesi Sertab Erener, sanat müziğini çok seven ve bu dalda besteleri olan babası Nizamettin Erener için bir TSM albümü çıkaracağını söyledi.

Son albümü 'Rengarenk'le müzik listelerinde uzun süre zirvede kalmayı başaran Sertab Erener, önümüzdeki sonbaharda Türk sanat müziği albümü çıkaracağını açıkladı.

Sertap Erener'den Türk Sanat Müziği Albümü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sertab erener'den hadise'ye destek

Sertab erener'den hadise'ye destek

Sertab'ın aldığı sonucu Hadise'den de bekliyoruz:) EUROVISION'DA BİRİNCİLİĞİ OLAN SERTAB ERENER'DEN HADİSE'YE DESTEK! 'Every Way That I Can' şarkısıyla 2003'te Türkiye'ye 'Eurovision birinciliği' getiren Sertab Erener, bu gecce Moskova'da yarışacak Hadise'ye başarı diledi. Demir Demirkan'la birlikte açıklama yapan Erener, 'Hadise'ye tüm kalbimizle başarılar diler, yarı finaldeki...
  2. Türk Sanat Müziği Hakkında Bilgi

Türk Sanat Müziği Hakkında Bilgi

kızlar ben Türk Sanat Müziğini çok seviyorum acaba Türk Sanat Müziği Hakkında Bilgisi olan varmı aranızda
  3. Türk Sanat Müziği bilgileri

Türk Sanat Müziği bilgileri

Türk Sanat Müziği Hakkında Bilgi Türk Sanat Müziği bilgileri Benim gibi Türk Sanat Müziği seven Melek'lerimiz ve misafirlerimiz için, bu yazımızda Türk Sanat Müziği hakkında bilinmesi gereken tüm bilgileri aktarıyorum Melek'ler. Türk Sanat Müziğimiz Hakkında Türk sanat müziği en önemli kültür miraslarımızdandır. Solo ya da koro tarafından icra edilir. Çeşitli makamları vardır. Türk...
  4. Türk sanat müziği nedir kısaca

Türk sanat müziği nedir kısaca

türk sanat müziği nedir Türk sanat müziği ne demektir Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda Türk Sanat Müziği sevenler için ve Türk Sanat Müziğine merak saranlar için Türk Sanat Müziği nedir diyenler için gerekli tüm bilgileri katarıyoruz arkadaşlar:) Türk Sanat müziği, makamlı bir müzik türüdür. Klasik anlamda Türk Sanat Müziği çeşitli İslam müziklerinin oluşturduğu zengin...
  5. Türk Sanat Müziği Hakkında Bilgiler

Türk Sanat Müziği Hakkında Bilgiler

Türk sanat müziği ne demektir türk sanat müziği nedir kısa bilgi Günümüzde çok fazla rağbet gösterilmese de toplumumuza malolmuş ve çok kıymetli sanatçılar yetiştirmiş olan Türk sanat müziği hakkında sizleri kısaca bilgilendirmek istiyoruz melekler :) Türk Sanat müziği, makamlı bir müzik türüdür. Klasik anlamda Türk Sanat Müziği çeşitli İslam müziklerinin oluşturduğu zengin birikime...

Sayfayı Paylaş