gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Sertap, sushi yedi zehirlendi..

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Adana’daki konseri öncesi sushi yiyen Sertab Erener zehirlenerek hastaneye kaldırıldı. Bu yıl 7’ncisi düzenlenen Fanta Gençlik Festivali kapsamında turneye çıkan Sertab Erener’in başına gelenler pişmiş tavuğun başına gelmedi. Turnenin İzmir ayağında basın mensuplarıyla sohbet eden Erener, Adana’daki konserinden önce yediği sushiden zehirlendiğini söyledi. Bu yüzden 2 konserini iptal etmek zorunda kaldığını dile getiren Erener, “2 gün boyunca hastanede yattım” dedi.

Sushi’yi kentteki 5 yıldızlı bir otelde yediğini anlatan şarkıcı, “İnsanlara ‘Adana’da sushiden zehirlendim’ deyince ‘Ne alaka diyorlar’. Belki de haklılar ama benim bunları anlatmamın sebebi insanları uyarmak. Çünkü kendimi daha yeni yeni toparlayabildim” diye konuştu.

haber3.com

Sertap, sushi yedi zehirlendi.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sushi İle ilgili Herşey

Sushi İle ilgili Herşey

sushi malzemeleri suşi malzemeleri nori nerede satılır yemek çubukları nerede satılır sushi bulunur Öncelikle netleştirmek gereken nokta: Çoğu kişi Sushi nin çiğ balık ya da çiğ deniz ürünlerinden oluşan bir yemek türü olduğunu düşünüyor. Bu kısmen yanlış; Sushi, çeşitli sebze ve deniz ürünlerinin (çiğ yada pişmiş olarak) özel bir tarifle yapılmış pirinç ve kurutulmuş yosun (nori) ile...
  2. Sushi

Sushi

Malzemeler 1 çay bardağı pirinç sirkesi 100 gr Japon pirinci İnce dilimlenmiş salatalık ve avokado İnce dilimlenmiş levrek ve tonbalığı Buharda pişmiş karides İnce somon dilimleri 1 tatlı kaşığı tozşeker Yapılışı * Japon pirincini bol suyla yıkayıp süzün. Özel tenceresine alıp hafif diri kalacak şekilde pişirin. Pirinçleri harmanlayıp soğutun. Pirinç sirkesi ve şekeri ekleyip tekrar...
  3. Yedi..

Yedi..

dünyada varsayılan 7 kapı bunlari biliyormuydunuz, sayilar, yedi, nefsin mertebeleri, bakmadan gecmeyin, ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz Hafta 7 gün, Gökkuşağı 7 renk, Dünyanın 7 Harikası kabul görmüş, Soyumuz 7 göbek, Dünyada varsayılır 7 kapı, Büyük Ayı 7 yıldız'lı, İnsan 7 çakralı, Nota sayısı 7, İslam dininine göre Kainat 7 safhada yaratıldı, Kabe'nin...
  4. zehirlendim mi

zehirlendim mi

slm kzılar dolabımda bir haftayı aşkın sürede yarım doğranmış soğan vardı bir kapalı kase içerisindeydi. ben de dün akşam onu yemekte kullandım kapağı açtığımda kokuyodu. aama gece saat 4 sıralarında miğdem bulanarak uyandım ve aşırı derecede istifra ettim. acaba soğandan zehirlenmil olabilirmiyim. şuanda da miğdem çok fena miğdem bulanıyor, miğdem ağzımda hissediyorum ve karnım ağrıyor acil...
  5. galiba zehirlendim.....

galiba zehirlendim.....

biz birgün arkadaşlarla karar verdik kısır yapmaya.o gün herkes malzemeleri getirdik hazırladık.sıra kısırı yoğurmaya gelince kızlar birbirleriyle tartıştı hepsi kısırı ben yoğuracam dedi.neyse öğretmen araya girdi hepiniz yoğurun dedi yaptılar yedik içtik evlerimize gittik.eve gidince bir karın ağrısı başladı bende galiba zehirlendim.:lau:

Sayfayı Paylaş