gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Sertex Elves Koleksiyonu 2014 Döşemelikler

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

sertex elves koleksiyonu, sertex 2014, 2014 sertex elves
    Sevgili melekler, ev dekorasyonunda değişiklik yaparken en sık kullandığımız yöntemlerin başında döşeme değişikliği gelir. İskeleti sağlam olan mobilyaların döşemeliklerinde yapılan değişiklikler hem evimize ayrı bir hava verir hem de moralimizi yerine getirir. Döşemelik ürünleriyle dekorasyon modasına yön veren Sertex, Elves Koleksiyonun tanıttı.

sertex-elves.jpg

Sertex Elves Koleksiyonu 2014 Döşemelikler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2014 Koton Aksesuar Koleksiyonu

2014 Koton Aksesuar Koleksiyonu

koton takı koleksiyonu, koton takı modelleri, koton aksesuar modelleri Koton mağazaların da giyimin yanısıra bulabileceğiniz takı ve aksesuar koleksiyonu ile kıyafetlerinizle kombin yapacak ve şıklığınızı pekiştirebileceksiniz. Sezonun moda renklerine ve tasarımlarına yer veren Koton aksusear koleksiyonundan seçtiğimiz modelleri sizlerle paylaşıyoruz.
  2. İpekyol 2014 Kış Koleksiyonu

İpekyol 2014 Kış Koleksiyonu

ipekyol elbise modelleri, ipekyol pantolon modelleri, ipekyol etek modelleri Modern kadının çizgilerini taşıyan kaliteli markaların başında gelen isimlerden İpekyol, 2013/2014 sonbahar kış sezonuna farklı renk ve tasarımlarla göz kamaştırıyor. Özellikle çalışan bayanların ilk adreslerinden biri olan İpekyol klasik ve şık giyimi bir arada birleştirerek senin moda renklerini tasarımlarına...
  3. 2014 Versace Resort  Koleksiyonu

2014 Versace Resort Koleksiyonu

versace 2014 , versace 2014 kış, versace 2014 yaz Giyim sektöründe dünya devi markalardan biri olan Versace, 2014 yılına muhteşem bir giriş yaptı. Birbirinden renkli tasarımlara imza atan marka, Versace Resort olarak tanıttığı koleksiyonunda birçok bayanın çok beğeneceği model ve renklere yer verdi. Benim de çok beğendiğim hatta bu benim, şu benim oda benim olsun diyebileceğim çok hoşuma...
  4. 2014 Alvina Kış Koleksiyonu

2014 Alvina Kış Koleksiyonu

2014 alvina kış, alvina 2014 kış, tesettür giyim 2014 kış modası Sevgili melekler, birbirinden farklı tasarımları, hoş kesimleri ve modellerde yansıttığı zarif kombinleriyle tesettür modasında söz sahibi markalardan biri olmayı başaran Alvina Tesettür Giyim, 2014 kış koleksiyonuyla karşınızda. Şık çizgilerle bezeli, farklı tasarımlara imzasını atan Alvina kış koleksiyonunda mutlaka sizin de...
  5. 2014 Valentino İlkbahar Koleksiyonu

2014 Valentino İlkbahar Koleksiyonu

2014′de Valentino İlkbahar Koleksiyonu şık giyinmesini seven bayanların rüyası olacak. Valentino ıssız ve bir birinden renkli koleksiyonlarıyla 2014 senesinin yaklaşmasıyla bahar ayında çıkması bekleniyor. Unutulmaya yüz tutmuş desenleri krallara yakışır aksesuarlarla birleştiren Valentino 2014 İlkbahar Yaz Koleksiyonu, klasik ve çağdaş giyim aralarında olan kadınların ilk tercihi olacak....

Sayfayı Paylaş