gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Servet neden galatasarayı bıraktı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Servet futbolu mu bıraktı sarı kırmızılı takımdan ayrılmış diyorlar konu ile alakalı bilgi yada bir haber var mı hangi takıma gidecek ki :S

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Haber sitelerinde gs yi bıraktığı ile alakalı şu tür bir haber var Spor Toto Süper Lig'de 2011-2012 sezonunu şampiyon olarak tamamlayan Galatasaray'da tecrübeli futbolcu Ayhan Akman, profesyonel futbol hayatını noktaladığını açıkladı.

Ayhan Akman, Galatasaray'ın 18. şampiyonluğunu kazandığı sezonda, 18 numaralı formasıyla futbol hayatının 18. yılında yeşil sahalara veda ederek ilginç bir tesadüfe de imza etmiş oldu.

2001-2002 sezonu öncesinde Beşiktaş'tan alınan ve ''Cim Bom''da 11. sezonunu geçiren tecrübeli futbolcu Ayhan, Galatasaray'da daha önce 2001-2002, 2005-2006 ve 2007-2008 sezonlarında şampiyonluğa ulaştı. Bu sezon sonunda futbol kariyerini noktalayacağını daha önce açıklayan Ayhan, 4. kez şampiyonluk mutluluğunu yaşayarak futbol hayatını bitirmiş oldu.

2003-2004 ve 2004-2005 sezonlarında Fenerbahçe'de mutlu sona ulaşan Servet Çetin ise, Galatasaray'da 2007-2008 sezonunda da kupayı kaldırmıştı.

Onun haricinde neden bıraktığı hususu önümüzdeki günlerde netlik kazanacaktır. Büyük ihtimalle Fatih hoca ile ters düşmüştür. Belkide mutsuzluğunun nedeni madem futbolu bıraktı ise GS nin ona bir jübile yapması gerekiyordu. Yani bana göre bu kadar emek vermiş bir futbolcuya bu yapılmalıydı diye düşünüyorum.

Servet neden galatasarayı bıraktı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Akıllı konutlar servet değerinde

Akıllı konutlar servet değerinde

İstanbul ve Ankara gibi metropol şehirlerden sonra Adana’da da yapılmaya başlanan akıllı konut tarzı villalar, 550 bin avro tahmini maliyet hesabı ile üretiliyor Adana’daki bir inşaat şirketinin yönetim kurulu başkanı Halil Avcı, yaptığı açıklamada, büyük kentlerdeki nüfus yoğunluğuna paralel olarak ihtiyaç duyulan konut inşasının, günün şartlarına uygun düzenlemelerle farklı boyut kazanmaya...
  2. Bendeniz aşkim servetim

Bendeniz aşkim servetim

aşkım servetim al senin olsun aşkim servetim al senin olsun sevdiğimizi cümle alem duysun güvendiğim dağlara kar yağmaz artık ya sen ya hiç sevgilim benimsin artık ağlayamam ki devrilen yıllara bırak kendini akıp giden zamana önceleri belki bir masum kedi beş yarım var şimdi biribirinden deli satmışım bu dünyanın anasını babasını umrumda değil yakmışım bu dünyanın romasini parasını umrumda değil
  3. Beni Neden Yalnız Bıraktın

Beni Neden Yalnız Bıraktın

yalnız bıraktın beni neden bıraktın Seni seviyorum Ecelim gelicek Nefesim bitecek İçim eriyecek Son nefesimi vereceğim Ellerinde Veda edeceğim İnanıyorum Yok olup gideceğim Ortalıklardan Ruyalarında soracaksın beni Umutlanacaksın güzel günlere Mezarımda ağlayacaksın BENİ NEDEN YALNIZ BIRAKTIN DİYE...
  4. ''RABBİN" sana ne darıldı,ne de seni bıraktı..

''RABBİN" sana ne darıldı,ne de seni bıraktı..

rabbin seni unutmadı ayeti . “Rabbin sana ne darıldı, ne de seni bıraktı.” (DUHA-3) Bu ayet beni çok etkiliyor.. Diyelim başınıza istemediğiniz bir olay geldi..Yıkık, perişansınız.. Kimse ile görüşmek istemiyorsunuz. Çoğunluk size küsmüş gibi. Yalnızsınız. “Herkes benden uzak, herkes bana kırgın” düşüncesi içinde çöküntü yaşıyorsunuz. Yalnızlığınızın karanlık mağarasına şu ayet bir güneş...
  5. servet tazegül

servet tazegül

servet tazegülün sipor hayatı nedir başta sona.

Sayfayı Paylaş