gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

servet tazegül

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

servet tazegülün sipor hayatı nedir başta sona.

servet tazegül konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Akıllı konutlar servet değerinde

Akıllı konutlar servet değerinde

İstanbul ve Ankara gibi metropol şehirlerden sonra Adana’da da yapılmaya başlanan akıllı konut tarzı villalar, 550 bin avro tahmini maliyet hesabı ile üretiliyor Adana’daki bir inşaat şirketinin yönetim kurulu başkanı Halil Avcı, yaptığı açıklamada, büyük kentlerdeki nüfus yoğunluğuna paralel olarak ihtiyaç duyulan konut inşasının, günün şartlarına uygun düzenlemelerle farklı boyut kazanmaya...
  2. Bendeniz aşkim servetim

Bendeniz aşkim servetim

aşkım servetim al senin olsun aşkim servetim al senin olsun sevdiğimizi cümle alem duysun güvendiğim dağlara kar yağmaz artık ya sen ya hiç sevgilim benimsin artık ağlayamam ki devrilen yıllara bırak kendini akıp giden zamana önceleri belki bir masum kedi beş yarım var şimdi biribirinden deli satmışım bu dünyanın anasını babasını umrumda değil yakmışım bu dünyanın romasini parasını umrumda değil
  3. Hükmedemediğimiz servet; zaman

Hükmedemediğimiz servet; zaman

zaman, hukmetmek, servet, degerli, hukmedemedigimiz konusunu incelemektesiniz Merhaba Melekler, Vaktini ne ile geçiriyorsan, sen o’sun Zaman, insanoğlunun en az sahip olduğu fakat en çok ihtiyaç duyduğu bir kavramdır. Bir servet kadar değerli olan zaman, aynı zamanda kum tanelerinin avucumuzdan kaydığı gibi gözlerimizin önünde iz bırakarak kayan bir gerçekliktir. Zamanın izlerini insan,...
  4. servet-i fünun

servet-i fünun

servet-i fünun döneminde kaç yaşında ölünür
  5. Servet neden galatasarayı bıraktı

Servet neden galatasarayı bıraktı

Servet futbolu mu bıraktı sarı kırmızılı takımdan ayrılmış diyorlar konu ile alakalı bilgi yada bir haber var mı hangi takıma gidecek ki :S

Sayfayı Paylaş