gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ses kaydedebilen ve çalabilen bir program arıyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ben ses kayıt edebilen ve çalabilen bir program arıyorum yardım edebilir misiniz acaba

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Merhaba...
    Size dbpoweramp isimli programı rahatça önerebiliriz . Bu program, pek çok ses formatını birbirine dönüştürebiliyor ve çeşitli ses kaynaklarından (line in, mikrofon, vs.) kayıt yapabiliyor. Auxiliary Input addon'unu da indirmeyi unutmayın.
    Müzik dosyalarını çalmak için, dBpowerAMP Audio Player'ını ya da WinAMP'ı kullanabilirsiniz.

Ses kaydedebilen ve çalabilen bir program arıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Program ve İçerik Bilgisi

Program ve İçerik Bilgisi

ÖĞRETMENLİK MESLEĞİ GENEL YETERLİKLERİ E-) PROGRAM VE İÇERİK BİLGİSİ Öğretmen, Türk Millî Eğitim Sisteminin dayandığı temel değer ve ilkeler ile özel alan öğretim programının yaklaşım, amaç, hedef, ilke ve tekniklerini bilir ve uygular. F1.Türk Millî Eğitiminin Amaçları ve İlkeleri Öğretmen, Türk Millî Eğitim sisteminin dayandığı temel değer ve ilkeler ile amaçlarının neler...
  2. İçinde Ay Güneş Yıldız Ve Bulutun Olduğu Bir Masal arıyorum

İçinde Ay Güneş Yıldız Ve Bulutun Olduğu Bir Masal arıyorum

Merhaba arkadaşlar ben 5 yaşında ki kızım ayşe ye bir çok masal anlatıyorum ve benden dün gece İçinde Ay Güneş Yıldız Ve Bulutun Olduğu Bir Masal istedi varsa böyle bildiğiniz bir masal bana yazar mısınız.
  3. Bir filmin adını arıyorum

Bir filmin adını arıyorum

Arkadaşlar merhaba . izlediğim bir filmin ismini arıyorum . konusundan size bahsetmek istiyorum bilen varsa yardımcı olabilir mi ? yol kenarında tek bir ev düşünün . güneşten korunmak amacıyla evdeki camları kırıp yerine duvar ören tüm delikleri kapatan bir baba bir anne iki kız ve ufak bir çocuktan oluşan bir aile. sanırım güneşe karşı rahatsızlıkları olduğundan böyle bir önlem alıyorlar ....
  4. telefonun icadı hakkında kısa ve açıklayıcı bir yazı arıyorum

telefonun icadı hakkında kısa ve açıklayıcı bir yazı arıyorum

Ödevim telefonun icadı ama upuzun bir yazı olsun istemiyor öğretmen. Kısa ve öz telefonun icadı var mıdır sitenizde ?

Sayfayı Paylaş