gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Ses Kısıklığına İyi Gelen Bitkisel Öneriler

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bu konu ses kısıklığına karşı bitkisel tedavi yöntemlerine yer vermektedir. Ses kısıklığını zaman zaman hepimiz yaşarız. Ses modüllerini fazla kullanmaktan, mevsimsel değişiklikler ve gribal enfeksiyonlar sonucu ses kısıklığı yaşanabilir.

Ses kısıklığına karşı bitkisel çözüm olan çay tarifini sizlerle paylaşıyoruz.

Malzemeler

• Zencefil
    • Nar çiçeği
    • Hibiskus
    • Adaçayı
    Hazırlanışı:

Bitkilerden eşit miktarda karıştırarak cam kavanozda saklayın. Bu karışımdan avuç içi kadar alarak bir su bardağı kaynar suyun içine koyup kısık ateşte 5 dakika demlendirin. Sonra da yudum yudum için.

Ses Kısıklığına İyi Gelen Bitkisel Öneriler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ses kısıklığı

Ses kısıklığı

çocuklarda ses kısıklığı bebeklerde ses kısıklığı bebekte bebeklerde tedavisi kısıklığına ne iyi gelir Ses Nasıl Oluşur: Ses oluşumu için akciğerlerden gelen hava akımı kullanılır. Akciğerler solunum havasını gırtlağa doğru iterler ve gırtlaktaki ses tellerinin arasından geçen hava ses oluşturur. Bu ses ağız boşluğu, dil, dişler, burun boşluğu ve sinüsler aracılığı ile konuşma halini alır....
  2. Ender Saraç'tan ses kısıklığı için bitkisel formül

Ender Saraç'tan ses kısıklığı için bitkisel formül

ender saraç ses kısıklığı için doğal çözümler hamilelikte ses kısıklığı açmak için bitkiler kisikligi icin ne yapmali Ender Saraç'tan ses kısıklığı için vermiş olduğu bitkisel formülü sizlerle paylaşmak istiyorum Tamamen doğal olan bu formülle ses kısıklığına çare bulabilirsiniz Dr ender Saraç‘tan ses kısıklığı için doğal çözüm önerisi ; Nöbet şekeri: Diğer bilinen ismiyle kaya şekeri ses...
  3. ses kısıklığına ne iyi gelir

ses kısıklığına ne iyi gelir

selam kızlar sanırım çocuklara biraz fazla bağırdım sesim kısıldı tamda bayram ağzı acaba ses kısıklığına ne iyi gelir acil lütfen
  4. Ses Kısıklığı İçin Doğal Çözüm Önerileri

Ses Kısıklığı İçin Doğal Çözüm Önerileri

ses kısıklığı için ses kısıklığına karşı ses kısıklığı tedavisi Sevgili melekler, belki işiniz sürekli konuşmanızı gerektirecek bir iş. Ya da bir önceki gece maç için hayli tezahürat yaptını, belki de eşiniz aynı durumda. Ses kısıklığınıza çözüm arıyorsanız, işte sizlere tamamen bitkisel çözüm önerileri... Zencefil, hibiskus, nane çiçeği ve adaçayını eşit miktarlarda cam bir kavanozun...
  5. Ses Kısıklığına En İyi Çözüm Ballı Turp!

Ses Kısıklığına En İyi Çözüm Ballı Turp!

ballı turp, ballı turp nasıl hazırlanır, ballı turp yapılışı Sevgili melekler, yerel seçim mitinglerinde sesi kısılan Başbakanın sesinin ballı turpla iyileştirildiğini biliyor muydunuz? Sağlık sorunlarında başvurulan alternatif tıp yöntemlerinden biri olan ballı turp ses kısıklığına çok iyi geliyor ve kısa bir sürede ses tellerini rahatlatıp, sesi açıyor. Peki ballı turp nasıl...

Sayfayı Paylaş