gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ses şiddeti

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ses şiddeti ile uzaklık arasında nasıl bir ilişki vardır?

ses şiddeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. SeS.....

SeS.....

Kar yağıyordu.Şehir biran da-şehiri sehir yapan objeler bir kar kütlesiyle örtüldüğü için-bir dağa benzemişti.Mutluydum.Hep gitmek istediğim yer birden bire bahçeme gelmişti.Sorunsuz geçen bir gecenin ardından bahçeye çıkıp kara doya doya dokunuşum şimdi bile çok net bir şekilde aklımda.Hafızam beni yanıltmıyor ise,başımdan şöyle bir olay geçmişti o gün... Aslında pek ilginç bir olay...
  2. Televizyonda şiddet

Televizyonda şiddet

Kitle iletişimi alanındaki toplumsal araştırmalarda üzerinde ısrarla durulan ve belki de en az açıklığın sağlandığı konu değişik araçların etkileridir. Birçok ülkede kitle iletişim araçları izlenirken sarfedilen zaman ve bu araçların üretim ve dağıtımı için ayrılan kaynakların miktarı düşünüldüğünde, böyle bir sorgulamanın nedeni yeterince anlaşılabilir. Bir yanıt oluşturmak için çok şey...
  3. okullarda şiddet...

okullarda şiddet...

OKULLARDA ÜRKÜTEN ŞİDDET TABLOSU Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı okullarda geçen yıl 3 bin 688 şiddet olayı meydana geldi. Olaylara 8 bin 168 öğrenci karıştı.Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, geçen yıl okullarda 3 bin 688 olay meydana geldiğini, bu olaylara 8 bin 168 öğrencinin karıştığını bildirdi. Bu veriler, öğrencilerin okula gittiği 170 gün üzerinden hesaplandığında, günde ortalama 21...
  4. ses

ses

sesin bir eneji türü olduğnu nasıl anlaız?

Sayfayı Paylaş