gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

sesimi duyan varmıı:)

Konu, 'Çöplük' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

sesimi duyan varmıı:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. SeS.....

SeS.....

Kar yağıyordu.Şehir biran da-şehiri sehir yapan objeler bir kar kütlesiyle örtüldüğü için-bir dağa benzemişti.Mutluydum.Hep gitmek istediğim yer birden bire bahçeme gelmişti.Sorunsuz geçen bir gecenin ardından bahçeye çıkıp kara doya doya dokunuşum şimdi bile çok net bir şekilde aklımda.Hafızam beni yanıltmıyor ise,başımdan şöyle bir olay geçmişti o gün... Aslında pek ilginç bir olay...
  2. 17.08.1999 Sesimi Duyan Var mı?

17.08.1999 Sesimi Duyan Var mı?

17081999 1999 depreminde ölenlerin isimleri izmit depreminde ölenlerin isimleri gölcük isim listesi 17 ağustos isim listesi 17 AĞUSTOS; Öyle bir şey ki bir varmış bir yokmuş gibi bir şey... Akşam var olduğu bilerek uyumak ve sabahına acaba hala var mı yoksa artık yok mu gibi bir şey...Arkasından su döküp uğurladığın en kıymetli varlığı acaba yaşıyor mu, su gibi geri dönebilecek...
  3. ovulasyon testi kullanan varmıı

ovulasyon testi kullanan varmıı

yumurtlama testi ovulasyon testi kullananlar yumurtlama kullananlar ben almayı düşünüyorum ovulasyon testi ..kullanan arkadaşlar bilgi verebilir mi acaba?????
  4. ses

ses

sesin bir eneji türü olduğnu nasıl anlaız?
  5. acil duyan varmı

acil duyan varmı

slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım bende çok merak ediyorum hamiş olabilirim 4 yıllık evliyim 35 yaşındayım günüm 4 gün geçti test yapayımmı bekleyeyimmi

Sayfayı Paylaş