gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

sesimle varım

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

ünlü şarkıcı Funda Arar albüm çalışmaları içerisindeyken yaptığı bir röportajında ilginç şeyler söyledi.......
    KADINLIĞIMLA ŞÖHRET OLMADIM!
    10'UNCU SANAT YILINDA YENİ BİR ALBÜMLE SEVENLERİNİN KARŞISINA ÇIKAN FUNDA ARAR: ŞÖHRET OLMAK İÇİN KOLAY YOLU SEÇMEDİM. ELİNE YÜZÜNE BAKILIR BİRİYİM. KADINLIĞIMI ÖNE ÇIKARIP, ÇABUK ŞÖHRET OLABİLİRDİM!..

Pop müziğin sevilen sesi Funda Arar, 10'uncu sanat yılında 'Zamanın Eli' isimli yeni albümü ile müzikseverlerin karşısına çıktı. Albüm öncesinde insanların kendisi hakkında ne düşündüğünü öğrenmek için bir araştırma yapan Arar, çıkan sonuçtan çok memnun olduğunu söyledi. Araştırmada 'eğlenceli müzik yapanlar' ve 'sanatsal müzik yapanlar' adı altında iki kategorinin olduğunu belirten Arar, şöyle konuştu: 'Halk beni sanatsal müzik yapanların içinde görüyor. Mesleki açıdan beğenilmemek beni çok üzerdi. 'Biz onu böyle dinliyoruz. Çizgisini hiç değiştirmesin' gibi yorumlar geldi...'

sesimle varım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kazım Koyuncu - Dağlarda Kar Sesi Var

Kazım Koyuncu - Dağlarda Kar Sesi Var

Dağlarda kar sesi var Tavlada zar sesi var Kurban olam Şavşat'a da İçinde yar sesi var Haydi hanım haydi canım Şinanay şirin yarim Zeytin yaprağı yeşil lo Dibinde gayfe pişir Benden sana yar olmaz lo Aklını başa devşir
  2. 17.08.1999 Sesimi Duyan Var mı?

17.08.1999 Sesimi Duyan Var mı?

17081999 1999 depreminde ölenlerin isimleri izmit depreminde ölenlerin isimleri gölcük isim listesi 17 ağustos isim listesi 17 AĞUSTOS; Öyle bir şey ki bir varmış bir yokmuş gibi bir şey... Akşam var olduğu bilerek uyumak ve sabahına acaba hala var mı yoksa artık yok mu gibi bir şey...Arkasından su döküp uğurladığın en kıymetli varlığı acaba yaşıyor mu, su gibi geri dönebilecek...
  3. Şikayetçi olduğunuz firma varsa sesinizi duyurun!

Şikayetçi olduğunuz firma varsa sesinizi duyurun!

Arkadaşlar satın aldığınız ürünleri belirli bir süre sonunda kullanımınız sonucu eğer şikayetiniz varsa yada ürünle ilgili şikayetinizi daha fazla kitlelere duyurmak istiyorsanız işte şimdi size vereceğim linkteki sitede bunu yapabiliyorsunuz. Benim şikayetim var ve bunu herkes duysun diyorsanız hakkınızı aramayı seviyor ve biliyorsanız site tam sizlik kızlar:) ŞikayetVar adresinden uzun...
  4. yüksek sesle müzik dinlemenin cezası var mı varsa nedir ?

yüksek sesle müzik dinlemenin cezası var mı varsa nedir ?

Üst komşum beni hayattan bezdirdi, yüksek sesle müzik dinliyor, laftan da anlamıyor, acaba şikayet etsem yüksek sesle müzik dinlemenin cezası var mı ?

Sayfayı Paylaş