gebe
  1. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

sesli chat:D:D

Konu, 'Komik Resimler' kısmında ρємвє_мєℓєк tarafından paylaşıldı.

sesli chat genc Sesli Chat Yapiyor Aileside onu Kendi kendine Konustugunu saniyor ve olanlar oluyor[​IMG]

Sabahları saat çalıyor, saati kapatıyorum sonra yine uyuyakalıyorum diyenler ! Bu saat tam size göre, kesinlikle sizi uyandıracak !

Yap-Boz Alarmlı Masa Saati (Puzzle Alarm Clock)

Sabah sizi uyanadıran bu saati susturabilmek için öncelikle yap-boz çözecek seviyede iyice ayılmanız gerekiyor. Zira bu saat çalmaya başladığı an üzerindeki 4 yap-boz parçasını çevreye fırlatıyor ve hepsi de yerine oturtulmadan susmuyor ! Zaten o dört parçayı yerine takarken mecburen uyanacaksınız...

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: sesli chat:D:D
    sonuncusu tam bana gore...

emegıne saglık

3. nisan yagmuru

nisan yagmuru Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

oooo iyice deli eder insani bu saat zaten uykulu gozlerle o parcalari bulmak ve yerine koymak yarim saat alir ben en iyisi pencereden firlatayim onu kim isterse sustursun sonra

4. *yabangülü*

*yabangülü* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

hahahayyy ne alemler ya:)

5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    :D güzelmiş

sesli chat:D:D konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. :D bende geldim :D

:D bende geldim :D

slm arkadaşlar umarım iyi vakit geçiririz hepinize kolay gele :D :g102:
  2. (D) üşüyorum.. (D) uyuyormusun ??

(D) üşüyorum.. (D) uyuyormusun ??

Bu kaçıncı qün yokLuqunLa eş oLduqum? Kaçıncı qece kimbiLir kanter içinde qeçirdiqim... Kaçıncı yokoLuş ,kaçıncı diriLiş... unuTacaktım... UnutmaLıydım ya beLki de...! OLMADI... U-NU-TA-MA-DIM! Soquk duvarLara anLatıyorum şimdi seni, seSsizLiqe, qeceye ... Ve FECRE, qün aqarmadan... Uyuyamadan... AkLımda 1001 düşünceyLe,yine sana doyamadan... Seni anLatıyorum...GözLerinin...
  3. van münit..:D D:

van münit..:D D:

van münit geldim para mı verdiniz bir de beni gerdiniz nedir sizin derdiniz daha gelmem davosa moderator akıllı ol bana yapma el ve kol sağ gösterdim vurdum sol daha gelmem davosa hava zaten soğuktu salon tümden boğuktu moderatör bozuktu daha gelmem davosa zamanımı çaldılar beni benden aldılar hıyar gibi kaldılar daha gelmem davosa ismi şimon perezmiz sanki bana çerezmiş az biraz da...
  4. chat box editörümüz cemoş parkta :D

chat box editörümüz cemoş parkta :D

akşam vakti yemek yedikten sonra yürüşümüzü yaptıkk, etrafın tenhalaşmasını bekliyoduk :dp178: cemoşun evinin önünde küçük şirin bi park var.. orada oturduk.. herkes evine çıkınca bizde koşarak salıngaçlarımızı seçtik cemoşta dahill :laugh: cemoş ilk yavaş yavaş sallanmaya başladı binaları kontrol edince baktı herkes uyumuşş; "alllahhh" dedii hızlanmaya başladı :D hatta hızını...

Sayfayı Paylaş