gebe
  1. magical

magical Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

Sessiz Çığlık

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında magical tarafından paylaşıldı.

Bağırmak istiyorum, haykırmak istiyorum ama kelimeler boğazıma düğümleniyor ve susuyorum... Susup sabrediyorum ve üstelik korkum daha da büyüyor... Aslında ummadığım bir yerde, ummadığım bir anda patlamaktan korkuyorum... Düşünüyorum
    da; sayılarını hatırlamadığım kadar çok olan "keşke"lerime bir yenisini daha
    eklemekten ve geri dönüşü olmayan bir yola girmekten korkuyorum aslında...

O yanmadı senin kadar
    Feryat etsen neye yarar
    Ya sen dur sonsuza kadar ya kabul et...
    Kabul et kalbim, kabul et kalbim...
    Ah kalbim biz ayrıldık...

Diğer yandan da; hayat kısa, bağır çağır, boşalt içini diyorum kendi kendime.
    Sonra da bu kısacık hayatı daha da çekilmez hale getirebileceğimi düşünüyorum.
    Çelişkiye düşüp yine susuyorum. Kendi içime haykırmaya devam ediyorum kimsenin
    duymadığından emin bir halde.

Gözyaşlarımı içime akıtıyorum ve biliyorum ki kimse görmüyor, göremiyor... Ve
    "Sessiz Çığlığıma" ses vereceğin "o" günü bekliyorum...

Sessiz Çığlık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Osman Öztunç - Sessiz çığlık

Osman Öztunç - Sessiz çığlık

Ak sakallı kocaların Yüzlerce yıldan beri Duyarlı ve titrek ellerinde çevirdiği Işıl ışıl sayfalardan Beyaz takım elbisemi giyinerek döndüm Tepeden tırnağa tertemiz Ve en insancıl yanımla Vakit dağların bakır rengiydi Şaşırdılar Parkamı palaskamı ve postalımı Çıkarıp bırakınca nehrin kıyısına Üzüldü dost üveyikler kanaryalar ve ağaçlar Demek gitti dediler Bilge yol başçı Bu üzüntüye...
  2. kalabalığın içindeki sessiz çığlık..........

kalabalığın içindeki sessiz çığlık..........

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. yanlızlığımın sessiz çığlıkları!!!

yanlızlığımın sessiz çığlıkları!!!

BIR YERLERE VARMADAN, NASIL BOYLE HIC DURMADAN AKIP GIDIYOR GUNLER. YASAM DIYE VERDIGIN BUMU SOYLE. O MU SIRTIMA SAPLADIGIN HANCER!
  4. +++ Yasaklı Meleğin Sessiz Çığlığı +++

+++ Yasaklı Meleğin Sessiz Çığlığı +++

-------------------------------------------------------------------------------- Geride seni, geride beni yasaklı melek yapanı bıraktığım zamanlar adımlarım şaşırıyor. Çarpıyorum beceriksizce sağa sola. Yalpalaya yalpalaya...İleri atılan adımlarım aslında geriye gidiyor. Ve bunu benden başka kimse bilmiyor...Sen bile. Paramparça olup...

Sayfayı Paylaş