gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Sessiz Sakin bir yer arıyorsanız..

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

ahşap ev Çalışma odası

Doğayı çok sevdiğimle doğayla iç içe ve baş başa olmak bana huzur veriyor. Herkes zaman zaman kafasını dinleyebilieceği, yanlız kaalbileceği bir yer ister. Bazen de kalabalıktan ve teknolojiden uzaklaşıp sadece çalışmak ister. İşte bu yer tam da bu durumlar ve teknoloji kurbanları için tasarlanmış. Ben bu ağaçta çalışma odasını çok beğendim.

Sessiz Sakin bir yer arıyorsanız.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sakin bir Apartman : )))

Sakin bir Apartman : )))

http://www.bozzetto.com/neuro.htm Sonuna kadar izleyin :hhh::hhh::hhh:
  2. Aşkı arıyorsan her yerde bulursun

Aşkı arıyorsan her yerde bulursun

dikkat çekici sözler arıyorsan içeri girmen yeterli
  3. Bir kadın sessizce gidiyorsa

Bir kadın sessizce gidiyorsa

Ah bu erkekler; kadınların hayatına umadıkları anda girer ve ummadıkları anda çıkarlar.Ama kadınlar sessizce girer ve sessizce ayrılırlar.Çünkü incinmeyi ve incitmeyi sevmeyiz.Her şeyde böle sessiz mi olacağız.Sessiz melekler gelin bu güzel yazıyı okuyalım... İlişkide erkekler sıkıldıklarını belli ederler. Bu iş yürümeyecek düşüncesini gözünüze sokarlar. Önce gereksiz kavgalar başlar. “Sen...
  4. Türkiyenin En Sessiz Sakin 10 Kumsalı

Türkiyenin En Sessiz Sakin 10 Kumsalı

sakin tatil mekanları sakin tatil yerleri sessiz yerleri sessiz beldeleri Kızlar İNGİLİZ GUARDİAN GAZETESİ KALABALIK SAHİLLERDEN UZAKLAŞARAK YALNIZ KALMAK İSTEYEN TURİSTLER İÇİN TÜRKİYE'DEKİ EN İYİ VE SAKİN 10 KUMSALI LİSTELEMİŞ... Belki sizlerde bu yaz sessiz sakin biryerde tatil geçirmek istersiniz buyrun o zaman :tik: 1. Datça, Ovabükü 2. Fethiye, Kelebek Vadisi 3. Bozburun,...

Sayfayı Paylaş