gebe
  1. magical

magical Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

Sessizliktim....

Konu, 'Çöplük' kısmında magical tarafından paylaşıldı.

Sessizliktim....
    Sessizim bu gece.. Hiç olmadığım kadar.. Söylenicek o kadar kelime, o kadar cümle olmasına rağmen, ben SUSTUM! Sessizlik içnde kaldım hep.. Sana söylemek istediğim kelimeleri kalbime gömdüm.. Belki birgün, hani olurya belki bigün kalbime ağır gelir kelimeler, içimden atmak isterim ya.. İşte ozaman -söylerim- diye !
    Kimse yardım etmedi bana.. Sessizlik içinden çıkamadım birtürlü.. Hep sessiz kaldım ben.. Aşka, sevgiye, dostluğa, KALBİNE !! Konuşamadım.. Dilim varmadı söylemeye... SUSTUM!

Kimi zaman ağladım! Bekledim.. İçimi döktüm kağıda, kaleme.. Beni tek anlayan onlardı çünkü. Ne dostum ne arkadaşım.. Hiçbişey kalmadı!
    Sen.. Sen ise yoktun zaten..!

Yalnızlıktım işte bu yüzden... Sessizliktim...
    Konuşsam... susturursun diye korkuyorum..
    Ağlasam... arkamdan gülersin diye susuyorum..
    Sussam... işte ozaman hiçbirşey yapmıyorsun diye bende SUSUYORUM..!

Belki kötü yapıyorum.. İnan hiçbirşey bilmiyorum.. Beynim ! KaLbim ! AkLım ! Hepsi sende... Hepsi sendeyken hiçbirşey düşünemiyorum... Ruhumda SADECE SEN...
    Ayrılık vakti yaklaşır..uzaktan.. Görürüm! Hiç sesimi çıkarmam.. Çıkaramam..

Sessizim bu yüzden işte.. Konuşamam !!!

Alıntı...

Sessizliktim.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Acı verir sessizlik

Acı verir sessizlik

her hikayenin sonu aynı başlar sonra biter demiştim sana bak eserim oldu kalbin Keşke gelip uyandırsan bu kabustan ne gitsen ne kalsan olmaz hayat sen yoksan bunu haykırmak çok zor sana son çağrım buydu duymak istemedin yeminler yalan ezberledim hepsini Ne senle Ne sensiz acı verir sessizlik bunu anlatmak çok...
  2. Fethullah Gülen sessizliğini bozdu

Fethullah Gülen sessizliğini bozdu

Fethullah Gülen Türkiye'ye dönecek mi? Uzun süren sessizliğini bozan hoca merak edilen konulara cevap verdi. Fethullah Gülen şu aşamada Türkiye'ye dönmeye niyeti yok. Ergeknekon davası sanıklarının GATA'ya kendilerini atmasını da "Ergenekon'da bir 'GATA'kulli var" sözleriyle değerlendiriyor. Sabah yazarı Mahmut Övür bazı gazetecilerle birlikte Amerika'da yaşayan Gülen hoca ile...
  3. Mete Okay Sessizliğini Bozdu

Mete Okay Sessizliğini Bozdu

ebru destan mete okay haberleri ebru destan mete okay evlendi resimleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. http://www.meleklermekani.com/magazin/197814-ebru-destan-mete-oktay.html ın 1.5 ay önce evlendiğini biliyorunuzdur melekler :) Mete Okay sessizliğini bozdu melekler. Ailesi Hakkında Çıkan haberlerin asılsız olduğunu açıkladı. İstenmeyen Gelin oldu bizim survivor güzeli...

Sayfayı Paylaş