gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Set Yorgunu Hazal Alaçatı’da Tatilde

Konu, 'Magazin' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

hazal kaya, sevgilisi, kim, resimleri,tatile gittiler, alaçatı kaçamağı,hakkında bilgiyi buradan bulabilirsiniz

Bakın siz bizim Hazal'a.. Mutluluğu daim olur inş.

Set yorgunu Hazal Alaçatı’da tatilde melişlerim. Habere geçelim isterseniz.

“Adını Feriha Koydum” adlı dizisi sezon finali yapınca Ayvalık’ta Şerif Gören’in çektiği “Ay Büyürken Uyuyamam” filminin setine koşan Hazal Kaya, çekimlere ara verilmesini fırsat bildi, Alaçatı’ya tatile geldi

Sevgilisi fotoğrafçı Cahit Baha Pars ile tatil yapan Kaya, Alaçatı’da sokak satıcılarında kolye ve bileklik aldı. Birbirlerinin elini hiç bırakmayan iki sevgili yeni sezon öncesi enerji depoladıklarını söyledi.

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    iyi yapıyo valla :D

Set Yorgunu Hazal Alaçatı’da Tatilde konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tatil

Tatil

Rüyada tatil görmek, işlerinizin yoğunluğu nedeniyle çok yorgun olduğunuzu, dinlenmeniz gerektiğini bildirir. Rüyada tatil görmek, işlerinizin yoğunluğu nedeniyle çok yorgun olduğunuzu, dinlenmeniz gerektiğini bildirir. Güzel imkanlar, huzurdur.Rüyada görülen tatil, issizlik ve tenbellige isarettir.
  2. Yorgun Erguvanlar

Yorgun Erguvanlar

mukaddes erguvan Altın yaldız çerçeveli bir fotoğrafım Ahşap bir evin duvarında Bağlarbaşı'nda Yer yer kırılmış tahta panjurları kapalı Kimsesiz Batan güne karşı Eski hülyalarda unutulmuş,bir başına... Bakımsız bahçesinde Otlar arasında Boyunları bükük Yorgun erguvanlar... uykuda... Uzaktan seyrederken Harap bahçesini ben İşte... Çıkageliyor yıllar ötesinden İnerek ağır ağır...
  3. Setler

Setler

altın setler altin hint setleri hint seti Düğününüzde takılacak seti burdan seçin melekler :huhe: Bazıları kalın ve abartılı ama ne yalan söyliyeyim yinede güzeller... Bu çok güzel...
  4. Hazal Kaya ve Sevgilisi Tatilde

Hazal Kaya ve Sevgilisi Tatilde

adını feriha koydum, hazal kaya, sevgilisi, Cahit Baha Pars, alaçatı, tatilde, hakkında, detaylı bilgiler burada arkadaşlar Başarılı oyuncu Hazal Kaya sevgilisi ile birlikte Alaçatı'da tatil yaparken gazetecilere yakalanmış melekler... "Ay Büyürken Uyuyamam" filminin setinden çıkan Hazal Kaya soluğu sevgilisinin yanında aldı. "Adını Feriha Koydum" adlı dizisi...
  5. Hazal Kaya Son Yaz Balkanlar Dizi Seti İlk Fotoğrafları Buyrun

Hazal Kaya Son Yaz Balkanlar Dizi Seti İlk Fotoğrafları Buyrun

Son Yaz Balkanlar Hazal Kaya Resmi Hazal Kaya Yeni Dizisindeki İlk Fotoğrafları Sevgili melekler Adını Feriha Koydum dizisinde ki başarısının ardından Son Yaz Balkanlar 1912 adlı diziyle ekranlara gelmek için gün sayan Hazal Kaya yeni dizisinde ki ilk fotoğrafları basına dağıtıldı. İşte o fofoğraflar ve haberin detayları... Son Yaz Balkanlar dizisinde Balkan göçü...

Sayfayı Paylaş