gebe
  1. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Setlerdede aşk

Konu, 'Magazin' kısmında beklenenbebis tarafından paylaşıldı.

bulent inal cansel elçin fotoğrafları cansel elçin ezgi asaroğlu ayrıldı elçinin resimleri kenan mirzalioglu Biliyoruz hepimiz bir ünlü yeni diziye başlayınca hemen yakıştırırız birilerini birilerine :) Bakın ünlüler kendilerini kimlerle yakıştırıyor ve aşk doğuyor :)

Aşkı hep dizi setlerinde bulan ünlülerden bir Tuba Büyüküstün...

Son bir kaç yılda kariyerindenhızlı bir yükselişe geçen Büyüküstün'ün özelhayatı da epey hareketli... Güzel yıldızın en büyük özelliği ise aşklarını genellikle dizi setlerinden seçmesi..
    Büyüküstün ilk başrolünü oynadığı Ihlamurlar Altında dizisinde senaryo gereği inişli çıkışlı bir aşk yaşadığı Bülent İnal ile gerçek hayatta da birliktelik yaşadı. Hatta çift, Brad Pitt ve Angelina Jolie'nin Bay ve Bayan Smith filminin tanıtım pozlarıyla objektifler karşısına geçti.
    Ihlamurlar Altında'dan sonra Asi dizisinde rol alan Büyüküstün o sette de yeni bir aşk buldu...
    Büyüküstün dizide üvey kardeşini oynayan Saygın Soysal ile aşk yaşamaya başladı.
    Sonra da Asi dizisinin ikinci sezonu devam ederken Büyüküstün'ün dizinin sanat yönetmeni Sami Saydan'la aşk yaşadığı ortaya çıktı. Herkes onların nişanlanmasını beklerken çift sürpriz bir şekilde ayrıldıklarını açıkladı..
    Şimdi magazin dünyasının en büyük bilmecelerinden biri Büyüküstün'ün Gönülçelen dizisindeki rol arkadaşı Cansel Elçin ile aşk yaşayıp yaşamadığı.
    Son zamanlarda sık sık birlikte görülen ikili birlikteliklerini inkar ediyor...Gerçeği ise zaman gösterecek.
    Büyüküstün'le aşk yaşadığı iddia edilen CanseL Elçin'in özel hayatı kamuoyunun ilgisini çekiyor.

Fransa'Dan Türkiye'ye gelen ve kısa bir zamanda oynadığı dizilerle şöhret kazanan Elçin'in sette yaşadığı ilk aşk Hatırla Sevgili dizisinden.

Elçin bir süre dizide kızı Rüya'yı canlandıran Ezgi Asaroğlu ile birlikte oldu..
    Çift, Elçin'n yönettiği Kampusta Çıplak Ayaklar adlı bir filmde de birlikte oynadı.. Elçin bir süre önce Asaroğlu'ndan ayrıldığını açıkladı.
    Büyüküstün'ün aşk defterindeki isimlerden biri olan Bülent İnal da bir istisna dışında aşkı dizi setlerinde buldu...
    Ihlamurlar Altında dizisinin setinde Büyüküstün ile aşk yaşayan İnal, bir süre de Beren Saat ile birlikte oldu..
    İnal, hayatının aşkını da ekran serüveni kısa süren Bu Kalp Seni Unutur mu dizisinde buldu... İnal dizinin kostüm tasarımcısı Melis Tüysüz ise bir süredir birlikte ve çift evlenmeye hazırlanıyor.
    Kenan İmirzalıoğlu da aşkını sette bulan ünlülerden biri..
    mirzalıoğlu ilk olarak Deli Yürek'teki rol arkadaşı Zeynep Tokuş ile aşk yaşadı..

İmirzalıoğlu daha sonra da Alacakaranlık dizisinde kardeşini oynayan Zeynep Beşerler'e gönlünü kaptırdı..
    Herkes onların evlenmesini beklerken çift ayrıldı..

İmirzalıoğlu'nun Beşerler'den ayrılmasına sebep olarak Ezel'deki rol arkadaşı Cansu Dere ile yaşadığı ilişki gösterildi.
    Ancak İmirzalıoğlu ve Beşerler bunu yalanladı.. Tüm bunlar sadece böylenti olarak kaldı..

Halit Ergenç, Aliye dizisinin revaçta olduğu dönemde Emel Çölgeçen ile kısa bir birliktelik yaşadı

Halit Ergenç hayatının aşkını da Binbir Gece dizisinin setinde buldu..
    Kısa süren evliliğinin ardından dizideki rol arkadaşı Bergüzar Korel'e aşık olduğu ortaya çıktı.
    Çift evlendi.. Ali ismini verdikleri bir bebekleri oldu.

Tolgahan Sayışman da aşkı sette bulanlardan.
    Önce Elveda Rumeli dizisindeki rol arkadaşı Berrak Tüzünataç ile aşk yaşadığı iddiaları ortaya atıldı.
    Ancak bu ilişki uzun sürmedi..
    Sayışman şu sıralar da Lale Devri dizisindeki rol arkadaşı Serenay Sarıkaya ile birlikte.
    Selin Demiratar da aşkı dizi setlerinde buldu.
    Önce rol aldığı Lise Defteri adlı diziyi yöneten Mustafa Altıoklar'a gönlünü kaptırdı.
    Çift nişanlanmasına rağmen yollarını ayırdı.
    Demiratar,daha sonra da Adanalı dizisindeki rol arkadaşı Mehmet Akif Alakurt ile birliktelikyaşamaya başladı.

2. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
  3. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    bende aynen:)

4. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    [​IMG]bende buna hastayım

5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    berende tüm sektörle cıktı heralde masallah :D :D

6. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    paylasim icin tesekkürler

Setlerdede aşk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. AŞK.................

AŞK.................

1. Acı çekmek (bilerek, isteyerek, haz alarak) 2. Kör olmak (önceki herşeyin anlamının azalması) 3. Uğruna her türlü saçmalığı yapmaktan keyif almak 4. Adını bile duymanın sende kimyasal değişiklik yaratmaya yetmesi 5. Yaşam enerjisi (kendi varoluş farkındalığının doruk noktası) Mutlaka sizin de kendinize özgü bir hikayeniz var aşk için. Hele yaşadıysanız onu… Sizde bıraktığı izler olumluysa,...
  2. Aşk ( ! )

Aşk ( ! )

AşK ( ! ) " Aşk farkına varmaktır, Ya herşey aşktır,ya hiçbirşey Ya da herşey aşktandır... Ya aşk nedir? Tarif etmek gereklidir ve aynı zamanda hastalıktır Ve hiçbir tarif için bu aşkın tarifi değildir diyemezsiniz... Ve hiçbir tarif tam değildir... Seversiniz işte... Kavuştuğunuz,kavuşmayı istediğiniz veya kavuşamadığınızdır aşk... Aşk odur... Yarım ve bayat bir simit de...
  3. *Aşk *

*Aşk *

İki dakika herşeyi bırak zihnini boşalt ve Aşk'a odaklan! Karanlığın ortasında yavaş yavaş ilerliyordum. Etrafım irili ufaklı taşlarla çevriliydi. Bazen bir tanesine çarpıyor, biraz sendeliyor ardından tekrar yoluma devam ediyordum. Ne zaman olmuştu, nasıl olmuştu, şimdilerde ben de pek hatırlayamıyorum ama çok sonraları bir bilim adamından duyacaktım. Büyük bir patlama olmuştu, ardından...
  4. Aşk ♥

Aşk ♥

mesela, sabahları beraber uyansak, gördüğümüz rüyaları anlatsak birbirimize. Sonra sussak gözlerine baksam sadece, kaybolsam kollarında. Dudağıma kondurduğun buseyle sarhoş olsam.. Zaman geçmese hep böyle kalsak. ♥ Seni ilk gördüğüm anı hatırlıyorum. Öyle çocuksu ve tarifi imkansız. ''İşte bu.'' demiştim o an. Çok şey istemiyorum aslında. Sadece yanımda olmanı istiyorum. Bütün günü...
  5. aşk

aşk

birini çk seviyorum ama o karşılık vermiyor ne yapmalıyım

Sayfayı Paylaş