gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Setre tesettür modelleri

Konu, 'Tesettür Modası' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

setrems tesettür setrems kıyafetleri giyim setre giyim 2010 Setre giyim 2010 yılı yepyeni modellerini tesettürlü hanımların beğenisine sundu .
    Koleksiyonunda birçok şık ve rahat modellere yer veren Setre giyim kalitesini modellerinede yansıtmayı başaran tesettür giyim alanında kendini kanıtlamış olan markalardan birisi.

Evet hanımlar bakalım Setre giyim koleksiyonunda nelere yer vermiş işte size yeni sezon bazı modellerden örnekler .Tabi modeller bunlarla sınırlı değil mağazalarda devamını bulabilirsiniz diğer farklı modelleri ve tasarımları:tik:

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

2. Şevvall

Şevvall Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bak bunların hepsi çok şıkmış çok beğendim sağol canım

3. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    baştaki modeli beğendm..teşekkürler....

4. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
  5. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

hep eski modelleri yapmışlar

Setre tesettür modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 tesettür gelinlik modelleri

2012 tesettür gelinlik modelleri

türbanlı gelinlik modelleri 2012 tesettür gelinlik modelleri 2012 tesettürlü tesettürlü tesettür 2012 tesettür gelinlikler, tesettür gelinlik, tesettürde moda, kapalı gelinlikler, şık zarif gelinlikler aradığınız herşey burda melekler.. her kadının hayali gelinlikler herkesin zevkine göre sizler için seçtim melleklerim.
  2. Tesettür Gelinlik Modeli

Tesettür Gelinlik Modeli

gelinlik tesettür evlilik 2011 2012 modelleri hijab ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz Selam kizlar! biliyorsunuz bu sene benimde Dügünüm vardi Temmuzda.. O zamandan bu yana Internet vb. olmadigindan girememistim. Bana Dügün günü herkez Gelinligimin Tesettür modeli olarak cok farkli oldugunu demisti, bende sizlere örnek olsun diye, iki foto yükliyorum - hani böyle.. fikir olarak...
  3. 2014 Tesettür Haşema Modelleri

2014 Tesettür Haşema Modelleri

2014 haşema modelleri, 2014 tesettür mayo modelleri, haşema modelleri Deniz, ve havuz sezonunun açıldığı yaz mevsimini yaşadığımız şu günler de birçok kişi için tatil çoktan başladı bile. Ramazan ayından hemen sonra tatil yapamayanlar yada tatili yarım kalanlar için tekrar sezon devam edeceğini söyleyebiliriz. Tesettürlü bayanlar için de 2014 yılın da tesettür giyim firmaları oldukça şık ve...
  4. Tesettür Gelinlik Modelleri 2016

Tesettür Gelinlik Modelleri 2016

Tesettür gelinlik modelleri günümüz de sade, şık ve modern tasarımlar ile gelin adaylarına sunulmaya devam ediliyor. sizler için yeni sezondan seçtiğimiz en yeni tesettür gelinlik tasarımlarını bu yazımız da paylaşıyoruz. Yeni sezon tesettür gelinlik modası hakkın da fikir edinmek için görselleri inceleyebilirsiniz.
  5. Tesettür Ferace Modelleri

Tesettür Ferace Modelleri

SEFA MERVE Tesettür giyim ferace modelleri, ferace modellerinin en güzellerini konumuzdan toparlayarak sizlere sunmaya karar verdim . Şimdi arkadaşlarım islami usüllere göre giyinen bir kişinin olmazsa olmazı ferace modeli. Sizler bu modelleri nereden ve ne kadar paraya satın alabileceksiniz onları da bu yazıda inceleyerek satın alma linklerinin neler olduğunu nerelere yönlenmeniz gerektiğini...

Sayfayı Paylaş