gebe
  1. ceyda--

ceyda-- Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

Sette Kavga Ettiler Çekimler Durdu

Konu, 'Çöplük' kısmında ceyda-- tarafından paylaşıldı.

Sette kavga,çekimler durduruldu,haberin tamamı burada
    Kurtlar Vadisi dizisindeki rolü ile beğeni toplayan daha sonralarda yer aldığı birçok projede de adından söz ettiren yakışıklı oyuncu şu sıralar yeni sinema filmi için kamera karşısına geçmişti.Son çıkan haberler doğrultusunda sette kavga ettikleriyle ilgili haberler dolaşıyor sizler için o haberin tamamını ekliyorum

Sinan Çetin’in, yeni filmi “Asım ile Kasım”ın setinde Oktay Kaynarca’yla tartıştığı için çekimleri durdurduğu ortaya çıktı.

Çetin, geçen haftalarda Oktay Kaynarca’yla Antalya’da kendisine ait olan otelde çekimlere başladı. Çetin, Kaynarca’nın biri gay, diğeri ise mafya olmak üzere ikiz kardeşleri canlandırdığı filmin bazı sahnelerini değiştirmek istedi. Ancak Oktay Kaynarca, Turgut Yasalar imzalı senaryoyu çok beğendiği ve değiştirilmeden çekilmesi gerektiğini savundu. İkili arasında sette bu konu nedeniyle tartışma çıktı. Kaynarca, filmi kendisinin bile çekebileceğini söyledi.

Ancak Sinan Çetin, senaryonun bazı bölümlerinin yeniden yazılması konusunda ısrar edip çekimleri durdurdu ve İstanbul’a döndü. Kaynarca’nın ise şu günlerde Pelin Batu’nun da kadrosunda yer aldığı filmi kendisinin çekmeyi planladığı öğrenildi.

Sette Kavga Ettiler Çekimler Durdu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karadağlar Setinde Kavga

Karadağlar Setinde Kavga

karadağlar bitiyor mu karadağlar dizisi bittimi karadağlar, kavgaları, seti, resimleri, hakkında bilgiler için yazımıza buyrun arkadaşlar. karadağlar setinde büyük kavga çıkmış melerkler :D:D bu yazımızda haberin ayrıntıları ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz melekler. Rus yazar Dostoyevski’nin “Karamazov Kardeşler” adlı eserinden uyarlanarak televizyon dizisi yapılan...
  2. Küçük Sırlar Setinde Kavga

Küçük Sırlar Setinde Kavga

küçük sırlar, dizisi, ali, kadir doğulu, heves, dilara öztunç, kavgası hakkında detaylı bilgiler Star tv ekranlarında oynayan sevilen dizi Küçük Sırlar'ın iki oyuncusu çekimler sırasında kavga etmiş melekler... “Küçük Sırlar” dizisinin setinde kavga çıktı. Dizide Ali karakterini canlandıran Kadir Doğulu, “Heves” rolünü oynayan Dilara Öztunç’a saldırdı. İki oyuncu arasındaki kavga sette...
  3. Behzat Ç. Setinde Kavga!

Behzat Ç. Setinde Kavga!

fatih artman behzat ç., seti, kavga çıktı, nejat işler, fatih artman, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Sezon finali yapan Behzat Ç. setinde ,meğer ne kavgalar yaşanmış ta haberimiz yokmuş. Nejat İşler 'le Fatih Artman sette birbirlerine girmişler. İşler'in, Artman ile sık sık sürtüşme yaşadığı, ikili arasındaki gerginliğin sonunda kavgaya dönüştüğü öğrenildi....
  4. kavga ettim lütfen yardımm :( '!!!

kavga ettim lütfen yardımm :( '!!!

arkadaşlar selamınaleyküm , derdimi anlatıyım : bir arkadaşımla kavga ettim , kabaca tabirle dövüldüm , dayak yedim. sonra aksam içim hiç rahat etmedim sabah gittim o arkadaşımla barıştım. herşey hallolmuştu ama ben her küçük şeyi kafama taktığım için hep düşündüm , hep düşündüm... aklıma sanki vuramadım diye içimde kaldı , içimde kin kaldı , içimde kaldı gibi düşünceler geliyor.sonra gidip...
  5. Lale Devri Setinde Büyük Kavga !

Lale Devri Setinde Büyük Kavga !

Bu konu; lale devri setinde kavga haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranların sevilen dizilerinden Lale Devri dizisinde büyük bir kavga çıktı. Başrol oyuncularından Hatice Aslan ve Tolgahan Sayışman birbirine girdi. İşte haberin detayları.. "Lale Devri" dizisinin oyuncusu Hatice Aslan ile başrol oyuncusu Tolgahan Sayışman sette kavga etti. Olay sonrası...

Sayfayı Paylaş