gebe
  1. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

sev ki hücrelerin yenılensın...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında UzakMavi tarafından paylaşıldı.

sev ki hücrelerin yenılensın... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Öyle Yürekten Sevdim ki

Öyle Yürekten Sevdim ki

Biraz dikkatli baksaydın gülen gözlerimdeki , ağlayan ben'i görebilirdin. Yada gerçekten sevseydin beni kalbimin çığlıklarını susturabilirdin. Ben senken sen ben olamadın. Izdırabımın sebebi oldu sevgim. Tükendim tükettim hıncımı almak için tekmeler attım sevgiye kendime yüreğime .. Birçok kez hazırladım kalbimi seni unutmak için ne yaptıysam olmadı Boyun eğdim varlığınla yaşamaya Artık...
  2. Öyle birini sevin ki!!

Öyle birini sevin ki!!

Öyle birini sevin ki, "Çünkü" süz, olsun. Yağmurda gökkuşağınız, baharda sevdanız, yokluğunda varlığınız, gözyaşınızda inciniz olsun. Öyle birine tutulun ki, aramak için uzaklara gitmeyeceğiniz kadar sizin olsun. Ne zaman aşktan, yana söz duyarsınız kalbiniz çıldırmışçasına onun için gümbürdesin. Gün onunla başlasın. Gözleriniz uykudan uyandığında aklınıza ilk gelen, "aşkım,...
  3. Cildimizde ki Ölü Hücreleri Temizlemek İçin

Cildimizde ki Ölü Hücreleri Temizlemek İçin

ciltteki ölü hücreler, nasıl temizlenir, ne yapmalı, öneriler, tavsiyeler, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Cildimiz 28 – 30 günde bir kendini yeniler, ölü hücreler cilt yüzeyine itilerek, ciltte kalın, mat bir tabaka oluşturduğu gibi; siyah nokta ( komedon) sivilce ve akne (lezyonlu sivilce) oluşumuna da neden olur. Böylece cildimiz donuk, bakımsız bir hal...

Sayfayı Paylaş