gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sevan Bicakci ve Yüzük Tasarimlari

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Cevap: Sevan Bicakci ve Yüzük Tasarimlari

[​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

Sevan Bicakci ve Yüzük Tasarimlari konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. broş ve yüzük yapımı

broş ve yüzük yapımı

kumaştan yüzük yapımı broş yapımı modelleri MALZEMELER DAMACANA KAPAĞI PET ŞİŞE KAPAĞI SLİKON TABANCASI SLİKON ELYAF KUMAŞ PARÇALARI STRAS TAŞ ENLİ LASTİK İĞNE İPLİK YAPILIŞI PET ŞİŞE VE DAMACANA KAPAĞI KUMAŞLA KAPLANIR. TERS KISMINDAKİ BOŞLUK ÖLÇÜSÜNDE ELYAF HAZIRLANIR. ELYAFIN ÜZERİ KUMAŞLA KAPLANIR. BOŞ OLAN KISIMA SLİKON TUTTURULUR. ÜZERİ İSTEDİĞİNİZ ŞEKİLDE...
  2. sevan bicakci ve yüzük tasarimlari

sevan bicakci ve yüzük tasarimlari

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Küpe ve yüzük modelleri

Küpe ve yüzük modelleri

Her bayan aksesuarı sever kimi yüzük kimi küpe giydiğimiz kıyafete uygun bi aksesuarımız mutalaka olması lazım tasarımcılarda sağolsun bizler için duradan çalışıp yepyeni modeller üretiyorlar :Dişte sizlere takı modelleri içlerinden birini mutlaka beğeneceksiniz:)
  4. Yüzük ve İşaret Parmağının Sırrı

Yüzük ve İşaret Parmağının Sırrı

Dün akşam haberlerde izledim bunu çok dikkatimi çekti ve sizlerlede paylaşmak istedim meleklerim.Araştırmalar yapılmış ve parmak uzunluğuna göre kişilik belirlenmiş.Bende haberi ilk duyduğum zaman hemen parmaklarımı kontrol ettim:Dsağ elimle sol elimdeki parmaklarım birbirini tutmadı:Ssağ elimdeki işaret parmağım uzun iKen sol elimdeki işaret parmağım kısa ben nasıl bir kişileğe sahibim...
  5. Swarovski taşlı yüzükler ve kolyeler

Swarovski taşlı yüzükler ve kolyeler

..... Yönetimin notu: Sitemizde izinsiz reklam yapmak yasaktır. Reklam yapmak istiyorsanız yönetimle irtibata geçiniz. M.M.Yönetimi edit by TİTAN

Sayfayı Paylaş