gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Sevda Karababa-Annem Gibi

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

sevda karababa annem gibi akor annem gibi akor Güvenmek istedim kendime, Fırsatım vardı olmadı
    Birazcık şahlansam yakıştırılmadı
    Tatmin oldular

Elden bir şey gelir mi
    Kıymet bildiklerim gibi.
    Benimde bilinir mi
    Sen haklıydın her zaman… annem gibi

Haksızlığı da koydum bavula
    Yalnızlığı da aldım yanıma
    Teşekkür ettim her şey adına
    Gidiyorum gidiyorum ama bitmiyorum

Haksızlığı da koydum bavula
    Yalnızlığı da aldım yanıma
    Teşekkür ettim her şey adına
    Gidiyorum gidiyorum ama etmiyorum…
    Eyvallah

Sevda Karababa-Annem Gibi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anneden Film Gibi Operasyon

Anneden Film Gibi Operasyon

Boşandığı eşi tarafından Makedonya’ya kaçırılan oğlunu 11 aydır göremeyen anne Nesrin Saydam (24), film gibi operasyonla oğluna yeniden kavuştu. İ.Ü. İngilizce İktisat Bölümü’nde okuyan Saydam’ın dramı, Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü’nde eğitim gören Makedon Hakan Karabatak Ademi’yle öğrenciyken evlenmesinin ardından başladı. Bu evlilikten Taha (4) adında bir...
  2. Sevda Karababa Resimleri

Sevda Karababa Resimleri

sevda karababa resimleri sevda karababa kadim resimleri kadim ve fotoları
  3. Sevda karababa eyvallah

Sevda karababa eyvallah

güvenmek istedim kendime fırsatım vardı olmadı birazcık sahlansam yakıştırılmadı tatmin oldular elden birşey gelirmi kıymet bildiklerim gibi benimde bilinirmi sen haklıydın her zaman annem gibi haksızlığıda koydum bavuluma yanlızlığıda aldım yanıma teşekkür ettim her şey adına gidiyorum gidiyorum ama etmiyorum eyvallah… alıntı
  4. Anne sütü gibi yok

Anne sütü gibi yok

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş