gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Sevda Karababa Resimleri

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

sevda karababa resimleri sevda karababa kadim resimleri kadim ve fotoları [​IMG]

Sevda Karababa Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ^sevda^

^sevda^

Tek bir kelime onu anlatmaya yetmez Hiçbir sözlükte tam manası yoktu vs. lerle devam eder gider öyle bir şeydir ki içindedir Onu bedenini en nadide yerine hediye etmiştir Rabbim Her nefes alışındadır Acıtır canını bazen sevda Hiç anlatamadığın duyguların yaşatır bazen bütün uzuvlarında Yakar kavurur seni hiç ummadık bir anında Dumansız ateş gibidir sevda Hiç sönmez Gözlerin...
  2. Sevda Karababa-Annem Gibi

Sevda Karababa-Annem Gibi

sevda karababa annem gibi akor annem gibi akor Güvenmek istedim kendime, Fırsatım vardı olmadı Birazcık şahlansam yakıştırılmadı Tatmin oldular Elden bir şey gelir mi Kıymet bildiklerim gibi. Benimde bilinir mi Sen haklıydın her zaman… annem gibi Haksızlığı da koydum bavula Yalnızlığı da aldım yanıma Teşekkür ettim her şey adına Gidiyorum gidiyorum ama bitmiyorum Haksızlığı da...
  3. sevda dalgıç resimleri

sevda dalgıç resimleri

sevda dalgıç resimleri sevda dalgıç fotoları fotoğrafları biyografi
  4. Sevda karababa eyvallah

Sevda karababa eyvallah

güvenmek istedim kendime fırsatım vardı olmadı birazcık sahlansam yakıştırılmadı tatmin oldular elden birşey gelirmi kıymet bildiklerim gibi benimde bilinirmi sen haklıydın her zaman annem gibi haksızlığıda koydum bavuluma yanlızlığıda aldım yanıma teşekkür ettim her şey adına gidiyorum gidiyorum ama etmiyorum eyvallah… alıntı
  5. Sevda...

Sevda...

Masallar diyarindan geldim, dedim..."Kanatlarin nerde?"Kirildilar, kirdilar dedim..."Peki o karalar ne? omuzlarindan gözüken"Mutlu sonla bitemedik dedim...Kara bir sevdanin laneti dedim...Sustun!!!Sorularin ardi arkasi gelmedi bir daha konusmaya mecalim de kalmadi zaten.Tek kelime dökülmese de dilimden, beni anladigini okuyabiliyorum...

Sayfayı Paylaş