gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sevda Karaca kimdir

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

sevda karaca papatyam sevda karaca kimdir sevda karaca kimdir, hayatı, kısaca hayatı, dizileri, filmleri, hakkında bilgiler, haberleri, papatyam

Ekranların usta oyuncularından olan Sevda Karaca, hakkında bilgiler topladık bu yazımızda Melek'ler.

Sevda Karaca, 1956 Ödemiş / İzmir doğumlu Türk pop müzik ve sinema sanatçısı.

Diskografi

45'lik

Ayrılan Yollar - Verdiğin Söz Bu muydu
    Çık Ortaya - Tanımazsın Beni

Albüm / Uzun Çalar (Long Play)

Selam
    Beni Düşün

Filmleri

Perçem
    Benimle Evlenir Misin (TV Dizisi)
    Parkta Bir Sonbahar Günüydü (TV Dizisi)
    Bağrımdaki Ateş (TV Dizisi)
    Gazeteci
    İnsanları Seveceksin
    Ah Bu Ne Dünya
    Baba Ocağı
    Çakal Avı
    Kara Murat Denizler Hakimi
    Afilli Delikanlı
    Kaplan Pençesi
    Anahtarı Bendedir
    Elma Şekeri
    Hayret 17
    Sevimli Frankenstein
    Yok Devenin Başı
    Kıbrıs Fedaileri
    Erkekler Ağlamaz
    İmparator
    Ölüm Dönemeci
    Sahtekar
    Para
    Üç Kızgın Cengaver

Sevda Karaca kimdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Faruk K. _ sevda durakları

Faruk K. _ sevda durakları

Kalbimi söküp yollara atip Sen uyurken çekip gittim İçim rahat senin için Benim için en dogruyu seçtim Beni tani gör ve konus Halimi sor karsilasirsak İnan herkes aglayacak Biz bir gün kavusursak Yanar bu sevda duraklari Yanar bu askin sokaklari Biterse bitsin günün birinde Bulusur elbet dudaklari Seni seve seve ayrildim ben Seni öpe öpe ayrildim ben Baska sansim yoktu affet...
  2. Reyhan Karaca Kimdir?

Reyhan Karaca Kimdir?

Reyhan Karaca / Sanatçı İstanbul Eğitim ve Kültür hayatı [değiştir]Müzik hayatına,İstanbul Çocuk Korosunda müzik eğitimi alarak başladı. İlkokulu, Harbiye İlkokulu’nda okuduktan sonra müziğe olan yeteneği keşfedilen sanatçı, ilkokulu bitirdikten sonra İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Musikisi Devlet Konservatuarı sınavlarındaki başarısından sonra Çalgı Eğitim bölümünde eğitimine devam etti...
  3. Karaca

Karaca

karaca ayakkabı modelleri Karaca giyim denince hep aklıma gelen çalışan bayanların giyindigi klasik takımlar gellirdi .Fakat karaca giyim son birkaç yıldır oldukca kadınsı ve feminen tasarımlar sunuyor . Hem çalışan bayan hemde kadınsı görünmekten hoşlanana melekler için tavsiye edebileceğim markalar arasında yer alıyor.....
  4. Güzel Köylü Dizisi Gizem Karaca Kimdir?

Güzel Köylü Dizisi Gizem Karaca Kimdir?

güzel köylü dizisi oyuncuları, gizem karaca hayatı, güzel köylü gizem karaca Sevgili melekler, Haziran ayının 3.haftasında yayına girmesi planlanan yazlık dizilerden Güzel Köylü dizisinin başrol oyuncularından biri Gizem Karaca... Gizem Karaca 9 Temmuz 1992'de dünyaya gelmiştir. Annesi ve babasının isimleri şöyledir; Münevver Karaca, babası Cüneyt Karaca... Gizem daha 7 yaşındayken...
  5. Sevdam Alabora ,Kadir Doğulu Kimdir ?

Sevdam Alabora ,Kadir Doğulu Kimdir ?

kadir doğulu kaç yaşında,kadir doğulu nereli,kadir doğulu kemal doğulunun kardeşimi,kadir doğulu hangi dizide oynuyor,sevdam alabora kadir doğulu biyografisi Kadir Doğulu 19.04.1982 Mersin doğumludur. Gerçek ismi Abdulkadir Doğulu’dur. Kadir Doğulu boyu 1.78 m. Abisi Kemal Doğulu’dur. Kadir Doğulu 2000 yılında İstanbul’a abisi Kenan Doğulu’nun yanına geldi. İlk Frape’de çalıştı. Daha...

Sayfayı Paylaş