gebe
  1. PEmBeLİ_PiSİ

PEmBeLİ_PiSİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Sevda Neydi

Konu, 'Çöplük' kısmında PEmBeLİ_PiSİ tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Sevda Neydi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gülşen - Ne Kavgam Bitti Ne Sevdam

Gülşen - Ne Kavgam Bitti Ne Sevdam

Unutuldum,unutuldum Kurutulmuş güller gibi Yosun tutmuş duvarlara Yazılmış günler gibi Gece bitmez gündüz bitmez Bu yalnızlık hiç bitmez Ne kavgam bitti ne sevdam Ömür geçer gönül geçmez Her ayrılık bir vurgun değmeyin yaşlarıma Benden selam söyleyin bütün aşklarıma x2 Çiçeklerim dökülür her mevsim Sonra yeniden açar Ümidimin boynu bükülür Sonra deniz bin defa taşar Unutuldum,unutuldum...
  2. Sezen Aksu - Ne Kavgam Bitti Ne Sevdam

Sezen Aksu - Ne Kavgam Bitti Ne Sevdam

Unutuldum, unutuldum Kurutulmuş güller gibi Yosun tutmuş duvarlara Yazılmış günler gibi Gece bitmez gündüz bitmez Bu yalnızlık hiç bitmez Ne kavgam bitti ne sevdam Ömür geçer gönül geçmez Her ayrılık bir vurgun değmeyin yaşlarıma Benden selam söyleyin bütün aşklarıma Çiçeklerim dökülür her mevsim Sonra yeniden açar Ümidimin boynu bükülür Sonra deniz taşar bin defa taşar Her...
  3. Ne Umduk Neler Bulduk, Sevda Tünellerinde

Ne Umduk Neler Bulduk, Sevda Tünellerinde

A Şehrinden Yol Almıştık, B Şehrine Giden Bir Trende.. Arkada Kaygılarımız Vardı, Ve Umut'larımızla Biz En Önde.. Ve Bir Tren Daha Vardı, Aynı Anda Ve B Şehrinde.. Umutlarıyla O Da Kalktı, Bize Doğru Ve Ters Yönde.. Mutlu Sona Yer Yok Mu, Hız Ve Yol Probleminde.. Kazalar Kaçınılmaz Mı, Gençlik Hikayelerinde.. Ne Umduk Neler Bulduk, Sevda Tünellerinde.....
  4. Ne Sevdalara Meze Oldun Sen Ne Sevdalara Meze Oldun Sen

Ne Sevdalara Meze Oldun Sen Ne Sevdalara Meze Oldun Sen

Ne Sevdalara Meze Oldun Sen Kaç sevdada yitip gitti sevmelerin. Kaç gecen harab oldu hüzünlere boğularak. Özür diLerim senden, bu kadar ızdıraba sokmamalıydı bu bencil, klişeleşmiş düşüncelerim. Hem neden kendimizde suç arıyoruz ki ey sevgili yüreğim. Biz hep sadık hep iyi duygularla el uzatmadık mı sewdalara? Oysa onlar. Oysa onlar güLüp geçtiler. Belki hiç umursamadılar. Sadece...
  5. Fosforlu Cevriye ne sevdaymış sendeki?

Fosforlu Cevriye ne sevdaymış sendeki?

fosforlu cevriye karakolda ayna var ayna var kız kolunda damga var damga var gözlerinden bellidir cevriyem sende kara sevda var moriye de fosforlum sende kara sevda var denizlerin kumuyum kumuyum balıkların puluyum puluyum aç koynunu ben geldim cevriyem ben de allah kuluyum moriye de fosforlum ben de allah kuluyum Bu şarkıyı bilmeyen yoktur. Dün (12/01/2010) Ankara Akün Tiyatrosunda...

Sayfayı Paylaş