gebe
  1. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0

sevda....

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında *şiker* tarafından paylaşıldı.

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: sevda....
    Paylaşım için saol canım

3. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: sevda....

rica ederiim tatlıım

sevda.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ^sevda^

^sevda^

Tek bir kelime onu anlatmaya yetmez Hiçbir sözlükte tam manası yoktu vs. lerle devam eder gider öyle bir şeydir ki içindedir Onu bedenini en nadide yerine hediye etmiştir Rabbim Her nefes alışındadır Acıtır canını bazen sevda Hiç anlatamadığın duyguların yaşatır bazen bütün uzuvlarında Yakar kavurur seni hiç ummadık bir anında Dumansız ateş gibidir sevda Hiç sönmez Gözlerin...
  2. Sevda...

Sevda...

Masallar diyarindan geldim, dedim..."Kanatlarin nerde?"Kirildilar, kirdilar dedim..."Peki o karalar ne? omuzlarindan gözüken"Mutlu sonla bitemedik dedim...Kara bir sevdanin laneti dedim...Sustun!!!Sorularin ardi arkasi gelmedi bir daha konusmaya mecalim de kalmadi zaten.Tek kelime dökülmese de dilimden, beni anladigini okuyabiliyorum...
  3. Asırlık sevda

Asırlık sevda

aşk nelere kadir..aşk öyle bişeydirki tarfi olmaz.allah ömür boyu herkese nasip etsin. en azından herkese örnek olan amcayla teyzeyi örnek alalım ve aşkla kalalım.. Malatya’nın Arguvan ilçesine bağlı Yazıbaşı köyünde yaşayan ve 113 torunları bulunan 112 yaşındaki Abdullah Adıgüzel ile 110 yaşındaki Elif Adıgüzel çifti, 90 yıldır aynı yastığa baş koyuyor. 1888 doğumlu Abdullah...

Sayfayı Paylaş