gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

sevdalı aşık nickler

Konu, 'msn nickleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

aşığım nickleri asik nickler aşık nickler herşeyimsin nickleri aşık Sen gülerken yanındakilerde güler ama ağlarken yalnız ağlarsın onun için öyle bir ağaca yaslan ki asla yıkılmasın öyle bir dost edin ki seni asla bırakmasın.
    Gülerken herkes eşlik eder, ya ağlarken. Başarılara herkes ortak olur, ya yenilgilere. Öyle bir dost edin ki; kötü gün kapını çalınca kapıya seninle beraber baksın.

Hep zamana yenik düştük esiri olduk anlamsız koşuşturmaların.ama bir kez adını yüreğimize kazıdığımız dostlarımızı hiçbir zaman unutmadık.

____|||-sen bnm kaderimsin-|||_____

ufak bir sevgi kırıntısıydı aradığım ama.....

sensiz can çekişmelerim boğuşuyor ruhsuz bedenimle...bir iç isyan misali hükmediyor beynim kalbime.........

SAGO GAZLAAA......

YanLızLık Tek GerÇekSin
    HayaTımDa..!

yalandanmı bakıyorsunuz heyyyy

duyGuLarıma Esir oLuorm seNi goruNcE..!

İn The End

SENDEN SONRA...SONRASI YOK...
    YA SEN YOKSA BAŞKASI YOK....

seyirlik değil ömürlük olsun...

karanlıklar prensesi

Elimi sıkmasın alçaklar, artıklar, kaypaklar
    Sözümü bölmesin çakallar, çatlaklar, çiyanlar
    Gözünü bağlamış yasaklar, yalanlar, kaçaklar
    Kördüğüm olmuş kavşaklar kafalayacaklar
    Bizi haydutlar

му нєαят ωιℓℓ αℓωαуѕ вє ωιтт уσυ ...

GERÇEKTEN SEVİYORUM SEVDİĞİM....-BAKMAYA, DOKUNMAYA KIYAMAYACAK KADAR....

İntihara MéyiLLi DüşüncéLériM

sakın üzmesin seni karşılıksız sevgiler giden gitsin ne yangınlar söner arkana bıle bakmadan yuru nede olsa krallar önde gıder....

Dünyadaki herkes için herhangi birisin ; ama herhangi biri için dünyalara değersin...

hani derdin ya sen bitanesin bitanen burda sen nerdesin.

αşк уσк σℓмυş αятıк ѕєνgι ιѕуαηℓαя∂α мυтℓυℓυк υzαкℓαя∂α кαℓıякєη нαιηℓιк νє aуяıℓıкℓαя öη ρℓαη∂α

aşkımıza nokta koyma sevgılım sana ıstedıgın kadar vırgul verebılırım

ҳ̸Ҳ̸ҳ нιç кιмѕєує нαкєттιğιη∂єη ƒαzℓα ∂єğєя νєямє уα σηυ кαувє∂єяѕιη уα ∂α кєη∂ιηι мαнνє∂єяѕιη ҳ̸Ҳ̸ҳ

*sEn bEnİm fArkImI fARkeTmeDiN AmA ArTıK FaRKeTseNde faRKeTMeZ ÇüNkü BeNiM FaRKımı FaRKeDeNLeR SeNdEn Çok FaRKLı...!!!

*çéKiNMé éSKiC! iÇéRi ßuYuR ßuRaDa ßiR aŞKıN aTéŞi uYuR ßaKTıKÇa iÇiMiN YaNgıNı ßüYüR aL qöTüR éSKiCi ToPLa Né VaRSa .

*Вιяâkмâk ỌkâDâя kоℓâỳмι Ŝєпι ŜєωDιkтєп Sọпяâ

* ßi gün KabALık ederSem.. haberSizce Cekip Gidersem.. yaNLızLığım Size ! emaneT

*B¡ттім Tüкэиdім Aятικ● Hачатιи Ѕоиυиа 5 каLа , GэL Dэŝэм • Gэl¡я міѕіŋ???«

Ben,Sende sevdim gülümsemeyi, Sende gördüm bakışların en derinini,Yaralı bir kuşu okşar gibi, usulca... Yüreğime yavaş yavaş dolan kelimeleri sende duydum. Bu hasret kalmışlığımızı, gözlerinde parlayanyıldızlarla vurdum. Ben senin, o gamzeli gülüşlerine vuruldum. Kaybettiğim aşk anahtarını ben, senin yüreğindebuldum. Gamzeli gülüşlerine güldüm ben en çok... Bir de bana bakan minicik o kara gözlerine.Ben, bir tek sana güldüm içten, Bir tek seni sevdim, yürekten.Bir tek, seninle birlikte, başbaşa söylediğimiz şarkıyı doladım dilime.Ben senin gamzeli gülüşlerini sevdim, Öylesine içten, öylesine deli dolu, öylesine berrak........

- Sana öyle muhtacım ki, telefondaki sesine, erkeğim diyen diline, seni seviyorum diyen kalbine.. Sana öyle muhtacım ki o ufacık ellerine bana öyle bakan, dokunmaya kıyamadığım tenine...

- Birgün dudakların kurursa okyanusu getiririm sana, Bir gün gelipte ayrılacak olursak Aradaki mesafe ,yollar ve menziller Ne kadar uzak olursa olsun Sen yine de omzunu bir yokla Elimi yine orada hissedeceksin !!!

- Sen çatlayan dudaklarıma Bir damla su ıçimdeki yaşama Tutkusu Avuçlarıma düşen Bir kartanesi Sen Sevgilim, sevdigim,taptıgım HERŞEYiMSiN... Seni ne kadar sevdiğimi bilmek istersen Gökyüzünden düşen yağmur damlacıklarını Tek tek tutmaya çalış Tutamadığın her damla Seni sevdiğimin ispatıdır...

- Gerçek aşkı bana tattıransın Özlemle tanrıdan dilediğim, hayatımın anlamısın Gözlerinde içimin titrediği tek insansın Bir tanem, sevdiğim, herşeyimsin aşkım Sabırsız gecem, derin nefesimsin Sevgisine doyamadığım, en güzelisin en güzel çiçeğin Yaşama sebebimsin, herşeyimsin aşkım Bir tanem, sevdiğim, herşeyimsin tatlım Dalgın bakışım, buğulu gözlerimsin Yokluğuna dayanamadığım diğer yarımsın Yürek atışım, gönülden sevdiğimsin

- Seni düşünürken ya bir tebessüm yapışıyor yüreğimden yüzüme , ya gözlerim dayanamıyor ölümcül hasretine baktığım herşey gördüğüm hiç bir şey sana benzemiyor. Hiç bir acı hiç bir hasret seninki kadar ölümcül olamıyor..

- Günesin buz tuttugu yerde bir alev görürsen, Bil ki o yalniz senin için yanan kalbimdir.

- Bu dünya yalanci bir dünyadir, gözleri görmeyen asik olandir, gördüklerimizin hepsi yalandir, Allah'im bu yolcuyu uyandir

Herzaman gül, hayata gülücük şaç, gülmeyi benimse, Çünkü senin bir gülüşün için, Koca dünyada yaşayan biri mutlaka biri vardır.

Güneşin doğduğu yerde parlayan bir ışık görürsen.Bilki senin için yanan kalbimdir.

Bazen sana gayesiz, raslantısal bakardım... Sense kaçırırdın gözlerini benden. Oysa , sana bakarken gözlerinde kalbini görürdüm

sevdalı aşık nickler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aşığım seviyorum diyorsan bu nickler tam sana göre!

aşığım seviyorum diyorsan bu nickler tam sana göre!

seni seviyorum nickleri seviyorum nickleri aşığım seni nickler nick Yalanlar bitmez dudaklar susmaıynca sevgi olmaz gözler ışıl ışıl bakmaıynca Güller içinde geçse de ömrüm, senin üstüne gül koklamam Gülüm, seni koklamaksa ölüm sen buna değersin Gülüm. Bir ıyldız seç kendin için gökyüzünden gözlerin gibi parlak, senin gibi tatlı olsun, bir ıyldız da bana seç, parlaklığı önemli değil yeter ki...
  2. aşıklar için birbirinden güzel nickler

aşıklar için birbirinden güzel nickler

sıkılma sözleri sıkılma nickleri sıkılmak ile ilgili sözler sıkılmakla ilgili nickler sıkılmakla sözler Baş olanlar övünmesin ne gelirse başa gelir. Dizler yere değer ama, baş gelirse taşa gelir. doğduğun gece yeryüzüne ılık bir yağmur yağmaya başlamış yağmur yağacağından değil ya senin gibi bir meleği kaybettikleri için ağlamış...... bir elinde bağlama kömür gözlüm ağlama ben buralı...
  3. aşk acısı çeken sevdalı nickler

aşk acısı çeken sevdalı nickler

aşk acısı çeken nickler acı çeken msn nickleri acı nickler aşk acısı sözler sözler $imDi ben o küçücük yüreime sıığDırDığım ßüsßüyük sevqimLe kaLdım KεşKε hεp ç0cuqk kaLsaЧĐımda sütümü içip ЧatsaЧĐım... xD iNsan 1 deFa aşıK oLur qeriDe kaLanLar sadece tutKudur ѕєν αмα уüяєктєη σℓѕυη gєℓ αмα євє∂ι σℓѕυη gιттιуιη уєяє вєηι∂є göтüя gιттιуιмιz уєя кαяα тσρяαк σѕℓυη Béni SévmiYorsun DiYé...
  4. Aşık olmak Msn Nickleri

Aşık olmak Msn Nickleri

Ayriliklar küçük sevgileri öldürür ama büyük sevgileri güçlendirir.Tipki rüzgarin mumu söndürüp yangini güçlendirdigi gibi... Gül bahçesinde geçsede ömrüm, inan üstüne gül koklamam gülüm , seni koklamak olsada ölüm, ugrunda ölmeye deger gülüm. Dünyada 2 renk gül olsun,biri kirmizi digeri beyaz,sen beni unutursan kirmizilar solsun,ben seni unutursam beyazlar kefenim olsun. Kimbilir hangi...
  5. Serseri aşık nickler

Serseri aşık nickler

serseri aşk nickleri serseri aşık nickleri aşık msn arkadan vuran arkadaş arkadan vuran dost Tüm aşıklara sevgililere özel birbirinden aşık ve duygusal nickler buyrun arkadaşlar Kalbinin bin parçaya bölünmesini istemiyorsan, sana aşık olmayan birine aşık olma Benim Sevdam Sevipte Kavuşamayanlardandı Benim Sevdam Anlatılmaz Yaşanırdı!!! ßu qözyaşlarımla gidecekse Cennete birileri ßen...

Sayfayı Paylaş