gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.223
    Ödül Puanları:
    113

Sevdaluk Dizisi Tanıtım Fragmanları

Konu, 'Çöplük' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

sevdaluk dizi oyuncuları, sevdaluk dizisi, sevdaluk dizisi hangi kanalda

Çok yakın da show tv ekranlarında reytingleri epey zorlayacak ve güçlü oyun kadrosunun yer aldığı Sevdaluk dizisi başlıyor. Dizi de karadeniz insanının hikayesi anlatılırken başrol oyuncularından Demet Akbağ ve Erdal Özyağcılar ilk kez bir dizi de birlikte rol alıyorlar.

"Sevdaluk" Gönüllü Yanmak Demektur. Beterdur!

Sizlere yeni başlayacak Sevdaluk dizisinden ilk fragmanları paylaşıyoruz.

Sevdaluk dizisi ikinci tanıtım fragmanı

Sevdaluk Dizisi Tanıtım Fragmanları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karamel dizisi 1. bölüm fragmanından özet

Karamel dizisi 1. bölüm fragmanından özet

Acı ve tatlının bir araya geldiği çok özel kuaför dükkanının içindeki kadınların hikayesi, “KARAMEL”… Aşklarla süslenen, geleneklerle bastırılan, ihanetlerle parçalanan, tabularla ezilen kadınlardır onlar. “Bir gecede annemin annesi oldum” diyen Zehra’nın (Ahu Türkpençe) diğer tarafta iki farklı erkekle, Yusuf (Emre Kınay) ve Tuna’yla (Gökhan Soylu) kesişen sevda yolunun hikayesidir....
  2. ''Umutsuz Ev Kadınları'' Dizisi İlk Fragmanları

''Umutsuz Ev Kadınları'' Dizisi İlk Fragmanları

umutsuz ev kadınları desperate housewives türk versiyonu konusu uyuncuları ilk fragmanları ile ilgili bilgiler burada melekler Ödüllü Amerikan dizisi ''Desperate Housewiwes'' (Umutsuz Ev Kadınları),Türk versiyonuyla ekranlarımıza geliyor melekler :) Amerika'da yayınlandığı günden beri ilgiyle izlenen ve pek çok ödül kazanan dizi Kanal D'de ekrana gelecek.Başrollerini Ceyda Düvenci,Songül Eden,...
  3. Doksanlar Dizisi Tanıtım Fragmanı

Doksanlar Dizisi Tanıtım Fragmanı

doksanlar dizisi doksanlar dizisi fragmanı Sevgili melekler, Seksenler dizisinin başarısından sonra Doksanlar dizisi için kolları sıvayan Birol Güven dizinin çekimlerinden ilk fotoları basınla paylaştıktan sonra, televizyonda dizinin ik fragmanı da yayınlandı. 90lı yıllarda yaşayanların kendilerinden birşeyler bulabilecekleri Doksanlar dizisinini çekileceği mahallenin hazırlık aşamalarının...
  4. Sevdaluk Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

Sevdaluk Dizisi Konusu Hakkında Bilgiler

sevdaluk dizisi, sevdaluk dizisi konusu, sevdaluk dizisi senaryosu Sevgili melekler, iki usta oyuncu harika bir dizi projesi için bir araya geliyorlar. Demet Akbağ ve Erdal Özyağcılar'ı ilk kez bir araya getirecek olan "Sevdaluk" dizisinin çekimlerine eylül ayında başlanacak. "Adalet" ve "Ali İhsan" karakterlerine hayat verecek olan Akbağ ve Özyağcılar'ın rol...
  5. Gecenin Kraliçesi Dizisi Tanıtım Fragmanları

Gecenin Kraliçesi Dizisi Tanıtım Fragmanları

Star tv ekranlarının yepyeni dizisi olan "Gecenin Kraliçesi" 12 Ocak 2016 Salı akşamı izleyicisi ile buluşacak. Dizinin başrol oyuncuları daha önce star tv ekranlarından izlediğimiz Meryem Uzerli ve yakışıklı oyuncu Murat yıldırım olacak.. Şu sıralar ekranlar da farklı fragmanlar ile yayına gelen dizi yeni yıla damgasını vuracak dizilerden diyebiliriz. Uzun bir aradan sonra yeni bir...

Sayfayı Paylaş