gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Sevdam Alabora Dizi Fragmanı Yayınlandı

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

sevdam alabora dizi özeti,sevdam alabora dizi konusu,sevdam alabora hangi kanalda,sevdam alabora dizi oyuncuları,sevdam alabora dizi kadrosu,sevdam alabora dizisi hakkında bilgiler,sevdam alabora dizi fragmanı sevdam alabora.Jpeg

Bir Anadolu kasabasının varlıklı ve saygın ailesinin kızı, ailesinin karşı çıkacağı birine aşık olunca çareyi kaçmakta bulur... Bu kaçış macerası, yıllara yayılan sırlara, büyük günahlara, dayanılmaz acılara, aile dramına ve birkaç nesli etkileyecek trajik bir hikayeye dönüşür. Başrolünde Kadir Doğulu'nun yer aldığı Sevdam Alabora yakında atv'de..
    Sema Ergenekon ve Eylem Canpolat’ın ana hikayesini yazacağı başrollerinde Kadir Doğulu, Elçin Sangu ve Mustafa Avkıran‘ın yer alacağı diziye Haziran Gecesi, Aşk ve Ceza, Sıla ve son olarak Güneşi Beklerken dizisinde rol alan Gökçe Yanardağ dahil oldu. Alabora dizisinin yayın günü merakla beklenirken diziden ilk tanıtım fragmanı geldi. İşte o fragman

Sevdam Alabora Dizi Fragmanı Yayınlandı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İntikam Dizisinin İlk Fragmanı Yayınlandı

İntikam Dizisinin İlk Fragmanı Yayınlandı

Bu konu; intikam dizisi ilk fragmanı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Beren Saat ve Mert Fırat 'ın başrollerini paylaşacakları İntikam dizisi Ocak ayında yyaında olacak. Diziden ilk karelerin basına yansımasının ardından dizinin ilk fragmanı da yayına verildi .İşte İntikam dizisi ilk fragmanı karşınızda... http://www.youtube.com/watch?v=I6_sciQ4EhQ
  2. Her Sevda Bir Veda Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Her Sevda Bir Veda Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

her sevda bir veda dizisi, her sevda bir veda dizisi, her sevda bir veda tanıtım fragmanı Sevgili melekler, ekranlara yeni gelecek olan Her Sevda Bir Veda dizisinin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Daha önce Gökçe Bahadır ile Kanal D ekranlarında yayınlanan Kayıp Şehir dizisi ile tanıdığımız yabancı oyuncu Nik Xhelilaj yeni bir proje ile geliyor.İsmi ilk olarak GÖnül Yarası olarak tanıtılan...
  3. Sevdam Alabora Dizisi Zeynep( Elçin Sangu) Kimdir ?

Sevdam Alabora Dizisi Zeynep( Elçin Sangu) Kimdir ?

sevdam alabora zeynepi kimdir,sevdam alabora dizisi başrol oyuncusu kimdir,elçin sangu kaç yaşında,elçin sangu nereli,elçin sangu biyografisi,elçin sangu hangi dizilerde oynadı Elçin Sangu 11 Temmuz 1988 yılında İstanbulda dünyaya gelmiştir.Üniversite eğitimine Mersin Üniversitesi Oprea bölümünü okuduktan sonra mezuniyet sonrası 2006 yılında Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi...
  4. Sevdam Alabora ,Kadir Doğulu Kimdir ?

Sevdam Alabora ,Kadir Doğulu Kimdir ?

kadir doğulu kaç yaşında,kadir doğulu nereli,kadir doğulu kemal doğulunun kardeşimi,kadir doğulu hangi dizide oynuyor,sevdam alabora kadir doğulu biyografisi Kadir Doğulu 19.04.1982 Mersin doğumludur. Gerçek ismi Abdulkadir Doğulu’dur. Kadir Doğulu boyu 1.78 m. Abisi Kemal Doğulu’dur. Kadir Doğulu 2000 yılında İstanbul’a abisi Kenan Doğulu’nun yanına geldi. İlk Frape’de çalıştı. Daha...
  5. Maral 8. bölüm fragmanı yayınlandı

Maral 8. bölüm fragmanı yayınlandı

[MEDIA] TV 8 ekranının sevilen dizilerinden Maral'da heyecan devam ediyor. İntikamının gölgesinden kaçan Sarp, çareyi Maral’a sığınmakta bulur. Bu ani geliş, Maral’ı çok mutlu eder, ta ki Oytun’un skandal haberi manşetleri süsleyene kadar. Artık Maral’ın zihninde aşkla birlikte bir şüphe vardır… Sarp mı yaptı? Maral bu ikilemi aşmaya çalışırken, Halis Bey onu mağazadaki güvenlik önlemlerini...

Sayfayı Paylaş