gebe
  1. melek plus

melek plus Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    8

Sevdan bir ateş

Konu, 'Çöplük' kısmında melek plus tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Sevdan bir ateş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düş Sokağı Sakinleri - Sevdan Bir Ateş (akor)

Düş Sokağı Sakinleri - Sevdan Bir Ateş (akor)

sevdan bir ateş akor F#m Bm E A Senin alev gözlerin eritse su ruhumu F#m(D) Bm E A Buz olur kesilirim, yanarken içim (2) F#m Bm E A Sesin bir uçurum, çagirirsa beni F#m(D) Bm E A Kus olur uçarim, yanarken içim (2) ( D Bm E A ( Sevdan bir ates oldu bende A ( F#m Bm E A ( Gönlüm bir...
  2. Bir Sevdanın Ateşi....

Bir Sevdanın Ateşi....

Bu sevdanin atesi,.... Hep ertelenen bir an hiç yaşanmamaya mahkumdur. Düşlerin bekleyişini yalnızca bir hüsran karşılayacakdır. Mevsimleri sayarsak ömür baharsız tükenir gider. Sevdiklerimizi bulmak yada bulduğumuzu sevmek tercihi en zor olan iki seçenektir bu sınavda... Boşuna akan ırmaklar mı var yüreğimizde, sebepsiz mi çoşkun bir denizde maviye hasretliğimiz? Ufuk ta görünen o ki...
  3. Sevdan Bir Ateş Notaları

Sevdan Bir Ateş Notaları

Sevdan Bir Ateş Notaları - Selam kızlar sizden Sevdan Bir Ateş adlı şarkının Notalarını yazmanızı rica ediyorum.
  4. Sevdan Bir Ateş Şarkısı Notaları

Sevdan Bir Ateş Şarkısı Notaları

Sevdan Bir Ateş Şarkısı Notaları Sevdan Bir Ateş Melodika Notaları Merhaba Sevgili Melek'ler, benimde çok sevdiğim bir şarkı oaln ve ara ara mırıldandığım Sevdan Bir Ateş adlı şarkının melodika notalarını sizlerle ve bu notaları bizden rica eden misafirimizle paylaşıyoruz. Sevdan Bir Ateş Notaları
  5. sEVDAN BİR ATEŞ GİTAR AKORLARI ARIYORUM

sEVDAN BİR ATEŞ GİTAR AKORLARI ARIYORUM

sEVDan bir ateş gitar akorlarını arıyorum varmı arkadaşlarım teşekkür ediyorum.

Sayfayı Paylaş