gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

sevdaya dair

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

sevdaya dair yazılar sevdaya dair sevda makaleleri [​IMG]

sevdaya dair konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Daire

Daire

Yuvarlak cisimler bulundukları yerlere göre tabir edilir. Müstakil olarak görülen dairevi düzlemler, bulundukları konuma göre hayra yahut şerre delalet eder. Açık, beyaz ve yeşil dairevi alanlan hayra ve dinin koyduğu sınırlara, diğerleri kişinin iş ve aameline delalet eder. ( Ev ve apartman daireleri için Bakınız; Bina.)Rüyada daire (şekil olarak) görmek, ailenizin gözünde önem kazanacağınız...
  2. ^sevda^

^sevda^

Tek bir kelime onu anlatmaya yetmez Hiçbir sözlükte tam manası yoktu vs. lerle devam eder gider öyle bir şeydir ki içindedir Onu bedenini en nadide yerine hediye etmiştir Rabbim Her nefes alışındadır Acıtır canını bazen sevda Hiç anlatamadığın duyguların yaşatır bazen bütün uzuvlarında Yakar kavurur seni hiç ummadık bir anında Dumansız ateş gibidir sevda Hiç sönmez Gözlerin...
  3. Notaları sevdaya dair

Notaları sevdaya dair

sürgün notaları sürgün sevdam nota sevdaya dair sevdam notaları ilanı aşk ediyorum / Notaları sevdaya dair Hüzünlü bir şarkıdan geçiyorum şimdi / Monoton bir hayatın rengarenk yamacında dirsek çürüttüm Düşlerimin satır aralarında gelincik çiçeklerine akar gözyaşlarım Hüzünler toprak rengine bürününce sevdalar dize gelir Sevdalar bulanınca ayrılıklara gözyaşları intihar olur...
  4. Sevdamız sınırsız ve ölümsüz olmalı...Ne varsa hayata dair paylaşmalısın benimle.....

Sevdamız sınırsız ve ölümsüz olmalı...Ne varsa hayata dair paylaşmalısın benimle.....

erkeğimsin şiir erkegimsin siir sen benim erkeğimsin Acıları kurutmalısın,yüreğindeki sayfalarda. Umut olmalı,heyecan olmalı kahverengi gözlerinde Hüzünlerden kederlerden uzak olmalısın Hayat bulamlısın ,huzur dolmalısın İşte yaşamak bu,nefes almak bu demelisin Gözlerimi düşündükce daha fazla sevmelisin Bende seni senin gibi öyle sevmeliyim. Korktuğumda...

Sayfayı Paylaş