gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

'sevdiğim adama karşı kedi gibiyim'

Konu, 'Magazin' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

“MERHABA” DERKEN YÜZÜ YERİNE DİREKT BACAKLARINA KİLİTLENDİM. NE YAPAYIM? DAHA ÖNCE HİÇ BU KADAR UZUN VE GÜZEL BACAKLAR GÖRMEMİŞTİM. ZATEN BİR ANDA “BU EN GÜZEL KAPAĞIMIZ” OLACAK SÖZLERİ DÖKÜLÜVERDİ AĞZIMDAN. Kendisine çok güveniyor. Kompleks oranı sıfır. Güzel olduğu kadar akıllı. Cezaevinden çıktıktan sonra yazdığı kitap 20 bin satmış. Şimdi de manken-şarkıcılar kervanına katılmaya hazırlanıyor.

Bİr defileyle başlayan meslek hayatında birçok önemli başarıya imza attı. 1995’te düzenlenen Miss Model of Turkey yarışmasında birinci, Miss Model of the World yarışmasında da ikinci seçildi. Yarışmada en iyi vücutlu model ödülüne de layık görüldü. Kısa zamanda Türkiye’nin en çok aranan modellerinden oldu. Sivil Toplum Örgütleri ile ortaklaşa gerçekleştirdiği yardım projeleriyle adından söz ettirdi. Birçok meslektaşının aksine siyasetle ilgili uzatılan mikrofonlara cevap verdi. “Taraf” olmaktan çekinmedi. Aşık oldu. Bedelini 6 ay hapisle ödedi. Sıkı durun... Bir ay sonra Saddam’ın Askerleri filmiyle, önümüzdeki yılbaşında bir müzik albümüyle, daha sonra da tiyatro oyunuyla, başka kitaplar ve dizilerle karşımıza çıkacak.

-Cezaevinden sonra neler değişti hayatında?
    *Eskiden çok yoğun yaşıyordum. Kendime çok fazla zaman ayıramıyordum. Sabahtan akşama kadar hiç durmadan uykusuz bir şekilde koşturuyordum. İki gün içine hem yurt içi hem de yurt dışı işleri sığdırdığımı biliyorum. Hatta hiç unutmam bir defasında Yeşilköy’de miting vardı. Uçağa yetişebilmek için havaalanına kadar koştum. Yani anlayacağınız aşırı derecede işkolik bir insandım. Ama artık daha sakin yaşıyorum hayatı. Çılgınca çalışmayı düşünmüyorum.

-Daha mı az çalışıyorsun?
    *Aynen öyle. Her defilede, açılışta beni görmek istiyorlar. 14 yıl boyunca çok sıkı bir tempoyla çalıştım ama artık yeter!

-Bu olayların çalışma hayatını etkilemesinden korktun mu?
    *Korkmaz mıyım, korktum elbette... Ama bu iş kaygısı değildi. Benim düşündüğüm insanlara kendimi nasıl ifade edeceğimdi. Çünkü herkesin kafasında farklı önyargılar oluşacaktı.

-Bu durumdan nasıl çıktın?
    *Bunu anlatmak gerçekten zor. Allah, bana öyle bir güç verdi ki... Tabii bir de yazdığım kitabın büyük etkisi oldu. İnsanlar beni anladılar. Kitap iki ay içinde 20 bin sattı.

-Cezaevi şartlarının sana öğrettiği en temel ne şey ne?
    *Gazetelerde birinci sayfasında çıkan Tuğba Özay’ın aslında üçüncü sayfada çıkanlardan hiçbir farkı yokmuş, onu öğrendim. Belli standartlarda yaşamış insanlar için o hayatı yaşamak gerçekten çok uzak geliyor. 40 kişinin girdiği tuvalete girmek, belli saatlerde verilen sıcak suyla duş almak gerçekten zor iş. Kendimi öyle hayal edemiyordum, hiç uzak olmadığını anladım.

-Cezaevinden kalma alışkanlıkların var mı?
    *Hayır yok. Ben oradaki yaşantıyı orada bıraktım. Oradaki yaşantının zaten normal hayata taşınması mümkün değil ama şunu itiraf etmek istiyorum. Bütün hayatımı orayla yaşıyorum, yani oradaki hayat gözümün önünden gitmiyor. Tatile de gitmiş olsam, eğlenceli bir yere de gitmiş olsam oradaki hayat muhakkak gözümün önünden geçiyor.

-Ailen kameralar önünde seni hep destekledi. Peki ya dört duvar arasında yalnız kaldığında ne yaptılar?
    *Beni desteklemeye devam ettiler. Hayattaki en büyük şansım annem ve babam. Annem çok anaçtır, babam ise dobra. Kimsenin parasına puluna bakmaz. Önüne Cumhurbaşkanı gelse, sevmiyorsa dönüp bakmaz. İnanılmaz kültürlü bir insandır. Dediğim gibi benim en büyük şansım onun gibi bir adamın kızı olmak. Onun en büyük şanssızlığı ise benim gibi bir kızının olması.

-Erkekler için çok ağladın mı?
    *Çoook... Döktüğüm gözyaşıyla şu an bir deniz oluşurdu. Mantıklı bir insan olmamın yanında çok duygusalım. Duygularımın mantığıma yenik düştüğü zamanlar çok oldu.

-Neden erkekler sana yeniliyor, neden yürümüyor ilişkilerin?
    *Çünkü beni taşıyamıyorlar. Babam bile birlikte yemeğe çıktığımızda fotoğrafını çekmek istediklerinde sıkılıyor ki babam medeni bir insandır. Geçenlerde babamla konuşurken ona evlenmekten korktuğumu söyledim.

-O ne dedi?
    *“Evlilikten korkma, sadece sen nasıl mutlu olmak istiyorsan ilişki yaşadığın insanı da aynı şekilde mutlu etmeyi öğren. İnsanların hayatında birtakım şeyler yaşanır. Bunları kapatmak gerekiyor. Yoksa sen şunu yaptın, bunu yaptın diye kimseyi suçlayarak yaşayamazsın, mutlu olamazsın” dedi. Belki de benim evlilikten korkma sebebim bu. Özgürlüğüme çok düşkünüm. Birine bağlanmaktan korkuyorum.

-Hayatında biri olunca özgür hissetmiyor musun?
    *Galiba. Birlikte olduğum erkeklerin beni taşıyamadığını düşünüyorum. O yüzden ilişkilerimde beni biraz dizginlemek, bastırmak istedikleri oluyor.

-İlişki içinde nasıl bir kadınsın?
    *Karşımdaki erkek tek bir kadınla birlikte olmaz. Tuğba’yı hep Tuğba’yla aldatır erkekler. Çok eğlenceliyimdir, çılgınımdır. Ama yeri gelir ürkek bir kedi gibi de olabilirim. Dışarıda fırtınada bir kaplanım içeriye girince limanda ise miço... Erkekler bunu gördüğü için daha çok etkileniyor. Her yönümü görür ve o yüzden bana sahip olmayı çok ister. Bütün sevgililerim bana “Hayatımda ünlü, ünsüz çok kadınla birliktelik yaşadım ama tek aşık olduğum sevdiğim sen oldun” demiştir.

-Bu ilgi seni nasıl bir kadın yaptı?
    *Hiç ama hiç şımarmadım. Aksine erkeğin karşısında bile hep delikanlı tavırdaydım. Erkekler benim için hep şunu düşündüler. Tuğba’ya ne yaparsam yapayım beni bırakmaz, sever, benim için fizana bile gelir. Erkeklere hep bunu hissettirmişimdir. Çünkü kimseyi ticari bir araç görmedim sadece sevdim.

-Kalemim gerçekten çok iyi komposizyonda derecem var
    *Mankenlikten sonraki adım albüm yapmak mı acaba, sizin albüm hikayeniz nedir?
    Açıkçası bu işin raconu böyle. Lafı dolandırmaya gerek yok. Ben çalışmanın gücüne çok inanan bir insanım. Bu konuda en güzel örnek Demet Akalın’dır. Çok takdir ederim kendisini... Kadın için her defasında “bitti bitti” dediler. O azim ve çalışmayla buralara geldi. Şimdi onun sırtını kimse yere getiremez çünkü çok çalıştı. Çok da iyi para kazanıyor, Allah daha iyisini versin. Hande Yener tezgartarlıktan geldi buralara, aynı şekilde Ebru Gündeş de. Yani bunlar çok farklı yerlerden gelip çok başarılı olan insanlar. O yüzden denemek lazım. Ben de bir işe başladım mı tüm enerjimi veririm. Bu lafı çok duyuyorsunuzdur ama albüm harika oluyor!

-Siz şarkıcılıkta kendinizi nerede görüyorsunuz?
    *Bugüne kadar bana albümle ilgili çok teklif geldi. Ancak şimdiye kadar hep reddettim ki ben çocukluğumdan beri hep müzikle ilgilenmişimdir. Daha önceki tekliflerde hazır hissetmemiştim kendimi, piyasanın o çarkında dönmek istememiştim açıkçası. Müzik sektörüne gireceksem her şeyi bırakmam gerekiyordu, bunu yapmaya cesaret edemedim. Yapacaksam gerçekten kaliteli bir iş yapmak istiyorum.

-Ne zaman gerçekleşecek bu albüm projesi?
    *2009 yılının ilk aylarında piyasada olur. Albümde aşk var, öfke var, hayatın içinden birçok şey var. Ben yaratıcı bir insanım ve yeteneklerimin farkındayım. Dolayısıyla sınırlı olmak beni boğuyor. Ölmeden önce insanlar benim yeteneklerimi görsün istiyorum.

-Albüm şarkıların kendi şiirlerin arasından seçildi sanırım?
    *Evet bu gerçeten muhteşem. Şiirlerim arasından bir derleme yaptık. Benim kalemim gerçekten çok iyidir, eskiden komposizyon dereceleri alırdım. Şimdi seçilen şiirlerim besteleniyor. Çıkış şarkım Armoni ve ona çekeceğimiz klip çok konuşulacak...

-Neden çok konuşulacak?
    *Kafamda klibi dahil bütün kurguyu oluşturdum. Şimdiye kadar görülmemiş bir klip olacağını düşünüyorum. Yapacaksam en iyisini yapmalıyım değil mi?

-Muhteşem ve gizemli klibin yönetmeni kim olacak belli mi?
    *Kafamda birkaç isim var açıkçası. Yaratıcı isimlerle çalışmak istiyorum. Örneğin Metin Arolat, Tülay İbak, Tamer Aydoğdu bu isimleri beğeniyorum.

-Müzik piyasasına giriş yaparken sinemada da adınızı geçirdiniz...
    *“Saddam’ın Askerleri” adlı sinema filminde peşmerge kızını canlandırıyorum. Ekim’de vizyona girecek. Sinema filmi neden daha önce yapmadığımı soruyorum kendime. Bu film beni çok geliştirdi, setlerde çok iyi vakit geçirdim. Bundan böyle sinema filmi tekliflerine açığım. Film projesinde olmamak büyük kayıpmış.

-“Vay seni adam gibi görünen madam” şarkısının hikayesi nedir?
    *Aslında tutkulu bir aşkı anlatıyor. Benim karşımdaki insanı ilk etapta nasıl gördüğüm kendini bana nasıl gösterdiği ve sonrasında yapmış olduklarıyla aslında ne kadar yanıldığımı anladığımın bir hikaye.

-Yeniden bir kitap gelecek mi?
    *Ailem ve yayın şirketim bu konuda çok istekliler. İkinci kitabım psikoloji üzerine bir çalışma olacak ama Ramazan ayı dışında odaklanabileceğim başka zamanım yok. Her şeyi birarada yapmak güç iş.

gecce

'sevdiğim adama karşı kedi gibiyim' konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. işte büyük adam ADAM GİBİ ADAM!!

işte büyük adam ADAM GİBİ ADAM!!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Lara - Adam Gibi Adam

Lara - Adam Gibi Adam

Bizim kaderimiz böyle dogustan hic sansimiz yok düsemedik dengi dengine mutluluğa hakkimiz yok Adam gibi adam yok nerde anam yada bize ras gelmez hele bakin bakin hele millete kare kare bize tek pas vermez yolunu tutan tutan bulafı hemen yutan bize lokma vermez Ne olacak bilmem halimiz kim mutlukim hangimiz severiz ihanet görürüz yine ask ister kalbimiz __________________
  3. Ajda Pekkan - Sevdiğim Adam

Ajda Pekkan - Sevdiğim Adam

Sevdiğim adam çok çapkındır İçki içer egoist Bbiraz oynak biraz aylak Vazgeçemem ben ondan Sevdiğim adam aldatıyor kandırıyor Başka kız dostlarıyla dolaşıyor Vazgeçemem ben hiç ondan çünkü benim ümidim herşeyim çünkü benim yalnız o inandığım sevgilim Sevdiğim adam yalan söyler Gözleriyle hep sever Beraberken başkasını Vazgeçemem ben ondan İ�iir söyler ağlatır o beni...
  4. Adam gibi...

Adam gibi...

Neden düştün gözümden? Neden hislerin hep yalan? Nedense biz seninle, mutluluğu, Paylaştık hep uzaktan Aşk ızdırap denizi, şaşırdım ben kapıları Garip bir umutsuzluk, sardı dört bir yanımı Akıllandın mı bilinmez, yoksa her şey sıradan mı? Adam gibi yürekli ol, çık karşıma bak yüzüme, Yalandı de, unuttum de, aldattım de, bağır yüzüme. Senin kokun, senin dokun, senin...
  5. adam gibi adam ne demek?

adam gibi adam ne demek?

adam ne demek adamın dibisin ne demek Mehmet Coşkundeniz, Twitter’dan “Adam gibi adam tarifiniz nedir?” diye sordu, kadınlar cevapladı. İşte kadınlardan adam gibi adam tarifleri:) Dürüsttür. Güven verir. Kadınına aşıktır. Ayrıldıktan sonra yaşananlara saygı duyar ve ayrıldığı kişiyi karalamaz. Maskesiz bir şekilde kadını kendine aşık eder. Özü sözü birdir. “Sen benden...

Sayfayı Paylaş