gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sevdiğim bana kırıldı onu barıştırmak için bir dilek dusı yada öneri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

sevgilim bana küs onu tekrar kazanmak için ne yapmam gerekiyor

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bu onun neye kırıldığına bağlı..:)

sevdiğim bana kırıldı onu barıştırmak için bir dilek dusı yada öneri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düz bir karın için 4 öneri

Düz bir karın için 4 öneri

Sağlıklı yaşam için 'diyet' yapmak zorunda değilsiniz, sadece aşağıdaki beslenme stratejilerini alışkanlık haline getirmeniz yeterli Belinizin incelmesi ve düz bir karın için günde 3000 kalorinin altına inmemelisiniz. Günlük olarak alması gereken kalori miktarından daha az kalori ile beslenenlerin, obezite ile karşılaşma riski diğerlerinden 2,5 kat daha fazla.. Bu nedenle yiyecekleri doğru...
  2. Etkili Öğretim İçin On öneri

Etkili Öğretim İçin On öneri

ETKİLİ ÖĞRETİM İÇİN ON ÖNERİ Bir: Etkili öğretim, akılla birlikte yüreği de vermektir. Bir içtenliktir. Öğrenciyi sadece iyi öğrenmesi konusunda motive etmek değil, aynı zamanda onların nasıl öğrenmeleri gerektiğini ve bu yolda ne gibi yöntemlere gereksinimleri olduğunu göstermeyi de kapsar. Bunu eğitimci, öyle bir tarzda yapmalıdır ki, öğrenci için belli bir anlamı ve bu anlam içinde belli...
  3. Etkili Öğretim İçin On Öneri

Etkili Öğretim İçin On Öneri

1- Etkili öğretim, akılla birlikte yüreği de vermektir. Bir içtenliktir. Öğrenciyi sadece iyi öğrenmesi konusunda motive etmek değil, aynı zamanda onların nasıl öğrenmeleri gerektiğini ve bu yolda ne gibi yöntemlere gereksinimleri olduğunu göstermeyi de kapsar. Bunu eğitimci, öyle bir tarzda yapmalıdır ki, öğrenci için belli bir anlamı ve bu anlam içinde belli bir yeri ve bütün bunların...
  4. Günlük Ayakkabılarınız İçin Bir Öneri

Günlük Ayakkabılarınız İçin Bir Öneri

Kış mevsiminde tabanları ıslak ayakkabılarınızı hemen ayakkabılığa yerleştirmek istemezsiniz. İşte sizi nereye koyacağınızdan kurtaracak şık ve pratik bir öneri. Deniz kenarından hobi olsun diye topladığınız taşları ya da peyzaj yapan fidanlıklardan alacağınız taşları, ilk önce plastik bir örtü ile kapladığınız metal tablaya yerleştirin. Böylece taşlar buz ya da kar sularını emecek ve...
  5. Bahçeniz için hoş bir öneri

Bahçeniz için hoş bir öneri

Bahçe dekorasyonu Çakıl taşları ile bahçe süsleme Güzel çakıl taşlarını toplayarak bahçenizde çiçeklerin ağaçların altına ya da çimelrin üstüne çakıl taşı dekoru yapmanız mümkün. Bahçe sanatının önemli bir öğesi olan görsellik için hoş bir uygulama olacaktır.

Sayfayı Paylaş