gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sevdiğim çocuğu anlayamıyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

ben şimdi onunla abi olarak konuşuorum oda benle kardeşi olarak konuşuyor ve benim arkadaşmı seviyor.galiba bende onu seviyorum onu kendime aşık ettirmem için ne yapmalıyım

AngelShe bunu beğendi.
  2. canelif

canelif Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    bence hiccc sansin yok gibi:asi:

AngelShe bunu beğendi.
  3. AngelShe

AngelShe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Bencede hem arkadaşını sevdiğinide biliyorsun onu kendine aşık etmek yerine başkasını kendine aşık etsen daha iyi olacak :)

canelif bunu beğendi.
  4. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    bence abi sevgisi kalsada ne güzel evlenecegin kisiyi kendine asik edene kadar beklesen... neden hep ask mesk olmak zorunda hayatinizda canim. Yalnis anlama ama namuslu temiz bir sekilde evlenmek varken, neden kullanilmis olarak evlenmeyi tercih ediyorsun... hadi onu kendine asik ettin diyelim ve sevgili oldunuz, bu kisiyle evlenecegin garanti degil ayrilirsaniz eger? hadi ayrildiniz ve sen müstakbel esinle karsilastim cocuga cok asiksin, derse hadi senin gecmisin bana uymuyor napacaksin o zaman pisman olmazmisin. Sen bilirsin canim ama bence abi kardes iliskisi daha güzel :) kusura bakma soruna tam cevap degil ama inan iyi niyetimden dolayi yazdim canim.

aysen*, PİNKİ ve canelif bunu beğendi.
  5. canelif

canelif Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    nokta.iste budur...

PİNKİ ve smiley bunu beğendi.
  6. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    sagolasin canelif

PİNKİ ve canelif bunu beğendi.
  7. canelif

canelif Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    günümüz kizlari neden bukadar basit birisi olmayi isterler anlamam,bir erkegi elde etmek,onu dize getirmikek anlamiyorum bu tabirleri.ben egerki istersem bunlari sadece bizzat nikahli esime yaparim.altini ciziyorum nikahli,en guzeli.kadinlar kendileri kendi degerlerini düsürüyorlar.yazik cok yazik...

PİNKİ bunu beğendi.
  8. hilal yildiz

hilal yildiz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Şahsen ben hiç ugraşmazdım bir erkegi kovalamak bayana yakışmaz ;) Zaten tam olarak sevdigindende emin degilsin ki eger gerçekten iyi bir insansa abi kardeş olarak devam ettir ilişkini. Aşktan önce mantık gelmeli mantıgına uyuyorsa bir insan ondan sonra sevmeyi denemelisin ki zaten beyninin kabul ettigi bir insanı kalbin çok rahat kabul ediyor inan bana :) iyice ölçüp tartmadan hiç kimseyi almamalısın hayatına..

aysen*, canelif ve PİNKİ bunu beğendi.
  9. PİNKİ

PİNKİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    katiliyorum sana canelif... ne yani... namus bence cok önemlidir

canelif bunu beğendi.
sevdiğim çocuğu anlayamıyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kendiniz sevdikleriniz ve çocuklarınız için okuyunnn

kendiniz sevdikleriniz ve çocuklarınız için okuyunnn

Melatonin denilen hormon beyinde ve sadece 23:00 ile 05:00 saatleri arasinda salgilanan bir hormondur. Hormonun temel görevi vucudun biyolojik saatini koruyup ritmini ayarlamak. Jetlag denilen hadisenin sebebi de bu hormon. Hormon diger aktioksidan tesirlerini de güçlendiriyor, kanserli hücrelerekarsi koruma sagliyor, Üreme sistemiyle baglantisindan> tutun da yorgunluk, isteksizlik gibi...
  2. çocuklarda sevdiklerinden ayrılma korkusu

çocuklarda sevdiklerinden ayrılma korkusu

ayrılma korkusu Bu bozukluğun temel özelliği çocuğun bağlandığı kişilerden veya evden ayrılık durumu olduğunda aşırı kaygı ve endişe duymasıdır. Bu kaygı durumu çocuğun yaşı ve durumu göz önüne alındığında çok aşırı miktarda görülmektedir. Ayrıldıkları zaman aşırı derecede kaygılı ve sıkıntılı gözükürler ağlamaklı halleri olabilir, evden ayrıldıklarında sevdikerinin başına önemli zararlar...
  3. sevdiğim

sevdiğim

SEN DESEM SENİ BİLİRMİSİN, SEN DİYE BİR DESEN ÇİZEBİLİRMİSİN.BİR MESKEN BULAMADIM KENDİME.BÜYÜK AŞKLAR VARDIR HANİ BİLİRMİSİN. ELLER BANA KALPSİZSİN DİYORLAR, DOĞRU ÇÜNKÜ KALBİMİN SENDE OLDUĞUNU BİLMİYORLAR. SENİ HER ÖZLEDİĞİMDE KALBİME BİR YILDIZ ÇİZİYORUM. SENİ NE KADARMI ÖZLEDİM? ARTIK KALBİMDE BİR GÖKYÜZÜM VAR. ÇÜNKÜ SENİ SEVİYORUM. DUYUYORUM SANA DOKUNAMAMANIN EZİKLİĞİNİ VE...
  4. sevdiğim çocuk kova burcu sizce nasıl ?

sevdiğim çocuk kova burcu sizce nasıl ?

Bir çocuktan çok hoşlanıyorum, sanırım o da benden.Kendisi kova burcu.Kova burcu erkekleri nasıl olur? Kova burcu eşi ya da sevgilisi olan varmı?

Sayfayı Paylaş