gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sevdiğim kızı kendime nasıl aşık ederim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

sevdiğim bir kız var ama bana sürekli seni bir kardeş gibi görüyorum aramızda birşey olamaz diyor oysa ben ona deliler gibi aşığım aklımdan gece gündüz hiç çıkmıyor o böyle dedikçe kendimi daha çok kötü hissediyorum nolur bana yardım edin onu kendime nasıl aşık edebilirim neler yapıp dikkatini çekebilirim onsuz bir hayatı düşünemiyorum o benim herşeyim

sevdiğim kızı kendime nasıl aşık ederim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kendime bir yunusu bile aşık ederim

Kendime bir yunusu bile aşık ederim

Tuğba Özerk, Çeşme'de Düzenlenen Plaj Partisine Katılmadan Önce 'West' ve 'Max' İsimli İki Yunusla Yüzdü. Tuğba Özerk, ÇEŞME'DE DÜZENLENEN PLAJ PARTİSİNE KATILMADAN ÖNCE 'WEST' VE 'MAX' İSİMLİ İKİ YUNUSLA YÜZDÜ. Kıbrıslı işadamı Erhan Kanioğlu'dan boşanan Özerk, "Yunuslar kadar özgürüm" dedi. Müzik sektörünün durumunun kötü olduğunu, batalıkta çırpınarak 11 yaşından bu yana bir...
  2. İkizler Burcu Erkeğini Kendinize Nasıl Aşık Edersiniz

İkizler Burcu Erkeğini Kendinize Nasıl Aşık Edersiniz

ikizler erkeğini aşık etmenin yolları ikizler burcu erkeğini aşık etmenin yolları nasıl etkilerim burcu erkeği nasıl olur ederim Birinden hoşlanıyorsunız her yolu denediniz ve bir türlü kendinize aşık edemediniz o zaman birde burcunun özellikleri öğrenip o yolla kendinize aşık etmeye ne dersiniz... Buyrun kızlar İKizler burcu erkeğini kendinize aşık etme yolları :tik: Çok yönlü olan bu...
  3. Koç Burcu Erkeğini Kendinize Nasıl Aşık Edersiniz

Koç Burcu Erkeğini Kendinize Nasıl Aşık Edersiniz

Hoşlandığınız erkeğin burcu Koç ve siz ona nasıl davaranmanız gerekdiğini bilmiyormusunuz buyrun o zaman kızlar :ehi: Kolay ele geçirilir olmayın. Cinselliği önemseyin, bir dişi olduğunuzu asla unutmayın. Sizi farketmesini sağlayın. En az bir özelliğinizi ön planda tutun. Kendinizden emin ve oldukça güvenli bir duruş sergileyin. Hayatı eğlenceli ve biraz da maceracı tarafından görmeye bakın...
  4. YAY Burcu Erkeğini Kendinize Nasıl Aşık Edersiniz

YAY Burcu Erkeğini Kendinize Nasıl Aşık Edersiniz

yay burcu erkeğini etkilemenin yolları yay burcu erkeğini aşık etmenin yolları elde etmenin aşık etkilemenin Birinden hoşlanıyorsunız her yolu denediniz ve bir türlü kendinize aşık edemediniz o zaman birde burcunun özellikleri öğrenip o yolla kendinize aşık etmeye ne dersiniz... Buyrun kızlar Yay burcu erkeğini kendinize aşık etme yolları Yay burcu erkeğine âşık bir kadın için notlar......
  5. Larenjit kendini nasıl belli eder

Larenjit kendini nasıl belli eder

Melekler, arkadaşım larenjit olabileceğimi söylüyor, annesinde de aynı belirtiler varmış.Yazarmısınız buraya lütfen larenjitin belirtileri neler ?

Sayfayı Paylaş