gebe
  1. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

sevdiğim sen benim....

Konu, 'Çöplük' kısmında gamselim tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    canımm gamzemm ellerine sağlıkk harika olmuş...

3. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63

begenmene sevindimm bacım benimmm...

sevdiğim sen benim.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sen Benim En Sevdiğim Alışkanlığımdın

Sen Benim En Sevdiğim Alışkanlığımdın

Sen Benim En Sevdiğim Alışkanlığımdın Şuan nasıl özlüyorum seni bilmezsin… Sanki içimde bir boşluk olduğunu hissediyorum… Çok sevdiğimiz ve bizim olsun dediğimiz o şarkıyı dinliyorum şuanda… Gözlerim dolu dolu… İçimde ne olduğunu bilmediğim bir eziklik var… En çokta kalabalıklar içinde hissediyorum senin ezikliğini… Çevremdekilerden tanıdık bişeyler bekliyorum…...
  2. Beni sevenlere ve sevdiklerime....

Beni sevenlere ve sevdiklerime....

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Sevdiğim ikinci kadınsın sen

Sevdiğim ikinci kadınsın sen

Sevdiğim ikinci kadınsın sen İlkini sevmeye mecburdum Çok iyiliği oldu bana Ve hayatımda hiçbir mecburiyeti onun kadar sevmedim Sevdiğim ikinci kadınsın sen İlkinin yerini alman mümkün değil O öğretti bana sevmeyi O öğretmese sevemezdim seni bile İnan o tuttuğu için ellerimden Yürümeyi öğrendim, koşabildim sana Onun gözlerine benzediği için gözlerin Alamadım gözlerimi senden Sana aşığım, seni...

Sayfayı Paylaş