gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sevdiğimi sanmışım

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Çıkamadığım yollara girmişim haberim yokken kendimi kaybetmişim bulduğumu sanırken

yalanları doğrularım yapmışım kaçarken

sevdiğimi sanmışım ölürken..

Sevdiğimi sanmışım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hiç Söylemedim Sana Seni Sevdiğimi

Hiç Söylemedim Sana Seni Sevdiğimi

Bir gecenin karanlığında;karanlık dar bir sokakta yürüseydik seninle....elim elinde..Uzatmak için ayrılık saatini,yavaşlatsaydık adımlarımızı..İki yetersiz sokak lambasının tembel ışığında;uçuşan gece kelebekleri görseydi bizi...Dudaklarımda bilmiş bir gülümseme olsaydı,senin çok iyi tanıdığın..Emin olsaydım,yemin edebilseydim beni sevdiğine... Gecenin sessizliğinde bir benim topuk sesim...
  2. Yavuz Bingöl - Ey Sevdiğim Sana Şikayetim Var

Yavuz Bingöl - Ey Sevdiğim Sana Şikayetim Var

yavuz bingöl ey sevdiğim sana şikayetim var ne sevdiğin belli ne sevmediğin akor Ey Sevdiğim Sana Şikayetim Var Ne Sevdiğin Belli Ne Sevmediğin Ben De Bir İnsanım Bir De Canım Var Ne Sevdiğin Belli Ne Sevmediğin Hainsin Oy Zalimsin Oy Nedeyim Oy Eski Günler Hayalimden Gitmiyor Dün Dediğin Bugünkünü Tutmuyor Yiğidim Ya Sana Gücüm Yetmiyor Ne Sevdiğin Belli Ne Sevmediğin Hainsin Oy...
  3. Kalbimin Sana İhtiyacı Var Sevdiğim!

Kalbimin Sana İhtiyacı Var Sevdiğim!

kalbimin sana ihtiyacı var sevdiğim Kalbimin Sana İhtiyacı Var Sevdiğim! Bunca yorgunluğun üstüne biraz durup dinlenmek istiyor kalbim. Bir omuza yaslayıp başımı azıcık soluklanmak hatta bir ömür boyunca güçlü görünmek adına tuttuğum gözyaşlarımı kollarında serbest bırakmak. Kalbimin Sana İhtiyacı Var Sevdiğim! İstediklerim aslında o kadar basit ki belki de bana öyle geliyor. Yaşadığım...
  4. sevdiğim

sevdiğim

SEN DESEM SENİ BİLİRMİSİN, SEN DİYE BİR DESEN ÇİZEBİLİRMİSİN.BİR MESKEN BULAMADIM KENDİME.BÜYÜK AŞKLAR VARDIR HANİ BİLİRMİSİN. ELLER BANA KALPSİZSİN DİYORLAR, DOĞRU ÇÜNKÜ KALBİMİN SENDE OLDUĞUNU BİLMİYORLAR. SENİ HER ÖZLEDİĞİMDE KALBİME BİR YILDIZ ÇİZİYORUM. SENİ NE KADARMI ÖZLEDİM? ARTIK KALBİMDE BİR GÖKYÜZÜM VAR. ÇÜNKÜ SENİ SEVİYORUM. DUYUYORUM SANA DOKUNAMAMANIN EZİKLİĞİNİ VE...

Sayfayı Paylaş