gebe
  1. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63

sevdiğimiz şarkılar

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında narçiçeğimm tarafından paylaşıldı.

melekler sizlerden en çok sevdiniz şarkıları paylaşmanızı istiyorum

sevdiğimiz şarkılar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Atatürk'ün Sevdiği Şarkılar

Atatürk'ün Sevdiği Şarkılar

atatürkünsevdişarkılar atatürkün ağladığı şarkı Ulu Önder Mustafa Kemal ATATÜRK'ün Yurt Gezilerinde Trende Dinlediği Taş Plaklardan Seçmeler İçindekiler : Riyaset-i Cumhur Fasıl Heyeti - Sen bezmimize geldiğin akşam neler olmaz Riyaset-i Cumhur Fasıl Heyeti - Ey gonca dehen hâr-ü elem cânıma geçti Abdülhalik Bey Riyaset-i Cumhur Fasıl Heyeti - Cânâ rakibi handân edersin Hafız...
  2. sevdiğiniz şarkı ve sözleri

sevdiğiniz şarkı ve sözleri

allahsız melek şarkı sözü allahsız melek sözleri şarkı sözleri kahrı zindan şarkısı arkadaşlar sevdiğiniz şarkıyı yazıp sonrada sözlerini yazarmısınız... önce ben başlayayımmm dedof_miralay:allahsız melek Kabul et bitti işte sevmedin ve sevemedin istediğin de yapmadığım söyle ne var senin için ne çok severmişim seni ne çok severmişim meğer...
  3. Atatürk'ün sevdiği şarkılar ve türküler

Atatürk'ün sevdiği şarkılar ve türküler

atatürk'ün sevdiği şarkılar atatürkün sevdiği türküler Mustafa Kemal Atatürk'ün en sevdiği şarkılar ve türküler nelermiş bu yazımızda öğreniyoruz Melek'ler. Atatürk'ün sevdiği şarkılar hangi dönemde ve nerede yazıldı bestekarları kimlerdir; buyrun öğrenelim arkadaşlarım. Atatürk'ün sevdiği türküler: OLMAZ İLAÇ SİNE-İ SAD PAREME Olmaz ilaç sine-i sad parame, Çare bulunmaz bilirim...
  4. Atatürk'ün en sevdiği şarkılar

Atatürk'ün en sevdiği şarkılar

Arkadaşlar Atatürk'ün en sevdiği şarkılar neler, bu konuda bilgi bekliyorum.
  5. Atatürkün Sevdiği Şarkıların Sözleri

Atatürkün Sevdiği Şarkıların Sözleri

Atatürkün Sevdiği Şarkıların Sözleri neydi arkadaşlar lütfen biliyorsanız atamızın sevdiği şarkıların sözlerini bu sayfaya yazın.

Sayfayı Paylaş