gebe
  1. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63

Sevdiğin kadar sevilirsin...

Konu, 'Çöplük' kısmında KeLeBeK's tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 23 Kasım 2010
  2. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63
    Çok sevdiğim bir şiir yine okumak güzeldi emeğine yüreğine sağlık tşkler...

3. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    evet canım bende çok seviyorum ve sonuna yazmayı unutmuşum can dündar'a ait olduğunu :utan:

4. '' мάﮒάŁ ''

'' мάﮒάŁ '' Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
Sevdiğin kadar sevilirsin... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. seni ne kadar sevdiğimi biliyormusun ?

seni ne kadar sevdiğimi biliyormusun ?

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. sevdigin kadar sevilirsin.......

sevdigin kadar sevilirsin.......

Sevdiğin Kadar Sevilirsin Kırlangıcın biri bir adama aşık olmuş.Penceresinin önüne konmuş,bütün cesaretini toplamış,röfleli tüylerini kabartmış,güzel durduguna inandıktan sonra...Küçük sevimli gagasıyla cama vurmuş.TIK...TIK...TIK...Adam cama bakmış,ama içeride kendi işleriyle ugraşıyormuş.Bir meşgulmuş bir meşgulmuş!Kimmiş onu işinden alıkoyan?..Minik bir kırlangıç!..Heyecanlı...
  3. Hiç sevmedim seni sevdiğim kadar

Hiç sevmedim seni sevdiğim kadar

hiç sevmedim seni sevdiğim kadar . "Hiç sevmedim kimseyi senin kadar.... Yüreğim yanmadı hiç bu kadar..." Bir el bazen neleri ayakta tutabiliyor hiç düşündünüz mü ve neleri yıkabiliyor tek başına ? Bir eli tutmak bir insanı hayata bağlamakla eş değerde olabiliyorsa eğer bunun adı aşktır. Böyle bir eli tutmak hayatı bulmaktır belki de.... Hiç sevmedim seni sevdiğim kadar...
  4. sevdiğim

sevdiğim

SEN DESEM SENİ BİLİRMİSİN, SEN DİYE BİR DESEN ÇİZEBİLİRMİSİN.BİR MESKEN BULAMADIM KENDİME.BÜYÜK AŞKLAR VARDIR HANİ BİLİRMİSİN. ELLER BANA KALPSİZSİN DİYORLAR, DOĞRU ÇÜNKÜ KALBİMİN SENDE OLDUĞUNU BİLMİYORLAR. SENİ HER ÖZLEDİĞİMDE KALBİME BİR YILDIZ ÇİZİYORUM. SENİ NE KADARMI ÖZLEDİM? ARTIK KALBİMDE BİR GÖKYÜZÜM VAR. ÇÜNKÜ SENİ SEVİYORUM. DUYUYORUM SANA DOKUNAMAMANIN EZİKLİĞİNİ VE...
  5. sevdigin kadar sevilirsin............

sevdigin kadar sevilirsin............

Yerin seni çektiği kadar ağırsın Kanatların çırpındığı kadar hafif Kalbinin attığı kadar canlısın Gözlerinin uzağı gördüğü kadar genç Sevdiklerin kadar iyisin Nefret ettiklerin kadar kötü Ne renk olursa olsun kaşın gözün Karşındakinin gördüğüdür rengin Yaşadıkların kar sanma... Yaşadığın kadar yakınsın sonuna Ne kadar yaşarsan yaşa Sevdiğin kadar ömrün Gülebildiğin kadar mutlusun Üzülme...

Sayfayı Paylaş