Sevdiğinden uzak olanlar

hüzünbaz

Yeni Üye
Üye
Sevdiğinden uzak olanlar
sevdiği uzakta olanlar kocamı çok özledim kocamı özledim sevdigine mesaj uzaktaki sevdiğine sözler
sevdiğinden uzakta olanlar buyrun burayaaaa

Ce: Sevdiğinden uzak olanlar

Sevdigimden suan icin uzaktayim, ama allah nasip ederse gelecek yakinda...
ama bakalim suan küsüz nasip artik...

kızlar ben evlıyım ama evlılığımde nışanlılık donemım de hep ayrı geçti.şuan eşimin yanındayım ama son 2 ay kaldı.sonra yıne hasret ozlem başlıcak ve bu hasret hiç çeklimiyor.

ay kıyamam size bn hiç ayrı kalmadım allah bırakmasında canım benim niye ayrılacanız karamellllllll

canım o yurtdışında kalacak ben tr gidecem
işleri bitmedi daha 1 senelık işleri var.
canım allah boyle ayrılıklar versın bunada razıyım ben. olum ayırmasında bızı.aminnnnnnnn

ayrı kalmanın acısını çok ama çok iyi bilirim..eşimle 95 te tanıştık 3 sene çıktık ve nişanlandık.şuanda yaklaşık 9 senelik evliyim..hep ama hep bekledim halada bekliyorum..çok ama çok zordur..çocuk olunca bir nebze olsun yalnızlığım azaldı ama bu seferde oğlumu alıştırmaya çalışmak çok zor..şimdi aklı eriyor herşeyi biliyor..eskiden bebekken pek anlamıyordu..bi şeklilde geçiştiriyordum ama şimdi ağlıyor üzülüyor bende çok kötü oluyorum..allah eksikliklerini göstermesin.gitsinler gelsinler sağlıcakla hayırlısıyla..vatana millette hayırımız dokunsun ne yapalım buda bizim nasipimizmiş..herkezi rabbim bir şekilde sınar..bizide böyle sınıyo..çok şükür yinede ne yapalım.allah sağlık versin..gerisi boşş

Geri