Sevdiğinden uzak olanlar

Ben de geldim bu kulübe...

Eşim görev nedeniyle 2 yıl Güneydoğu'da olacak, tamamen kavuşmamıza 731 gün var (1 Ağustos 2011'e)... Neyseki yılda 2-3 kere görebileceğim onu Allah izin verirse...

Allah'ım ona güç ve sağlık, bana sabır versin, sağlıkla sıhhatle dönsün.

Sevdiğinden ayrı kalanların da Allah yardımcısı olsun, gerçekten çok zor. :(

Benimde eşim Doğuda.2 yıllığına gitmişti.Bir yılımız bitti .Geriye sayıma başlamadım ama 2010 da yanımızda olcak inşallah.
Ben de bütün sevdiğinden ayrı olanlara Allah sağ salim kavuştursun diyorum.
Ayrılık küçük sevgileri bitirir,büyük sevgileri alevlendirirmiş....Herkesin sevgisi alavlensin kızlar....Özlemek de güzel,gelecekse beklenen...Seni çok özledimm ...:dilektut:

yine sizinkiler sayılı günlerden sonra gelir ve o ayrılık biter..benimki habire gidiyor ne zaman döneceği de belli olmuyor...işinden dolayı ya şehir dışında ve ya ülke dışında oluyor....ben de katılıyım size ya...kabul eder misiniz??

yine sizinkiler sayılı günlerden sonra gelir ve o ayrılık biter..benimki habire gidiyor ne zaman döneceği de belli olmuyor...işinden dolayı ya şehir dışında ve ya ülke dışında oluyor....ben de katılıyım size ya...kabul eder misiniz??
Canım ya bizimki burda da olsa görev icabı mesaisi hiç belli olmuyor ki.Allah canlarını sağ etsin Perisa keşke yakın olsaydık.Yalnızlığı paylaşırdık.Gerçi paylaşınca yalnızlık olmaz ama:)
Burda dertleşiriz.Eşim en son izinden dönerken beni bir ağlama tuttu
Aman gözyaşlarım sel oldu
Şimdi iznimiz var
İnan gideceği günü düşünüyorum

:18:kuzum pelinim kiyamam sana ben.üzülme ben de senin gibiyim.eşim geldiğinde o günlerin tadını çıkaramiyorum ne zaman gidecek diye düşünmekten.keşke keşke aynı şehirde olsaydık..ailem de yanımda olmayınca daha çok koyuyor gidişleri..arkadaşım üzülme izninizin tadını çıkar..rabbim sağlık versin napalım:18:

Geri