gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Sevdiğiniz aramıyormu? Buyrun duaya..

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

sevdiğini geri getirme duası rabbena la tuziğ sevdiğim geri gelsin duası rabbena inneke camiun celcelutiye duasi sevdigini döndürmek [​IMG]

Dua Şudur;

Rabbena la tuziğ gulûbena ba'de iz hedeytenâ ve heblena min ledunke rahmeh. İnneke ente'l-vehhâb. "Rabbena inneke camiu'n-nasi liyevmin la raybe fih. İnneke la yuhlif'ul-mîad."

Ya Rabbi! Bizi doğru yola eriştirdikten sonra kalplerimizi kaydırma. Katından bize rahmet bağışla, sen çok bağışlayansın. Ey Rabbimiz! Kendisinde şüphe olmayan bir günde insanları muhakkak sen toplayacaksın. Allah veridği sözden kesinlikle geri dönmez.

2 Rekat Allah rızası için namazkılınız, 7 İhlas 7 Felak 7 Nas 7 Ayetel kürsi okuyunuz,

Sonra Niyet belirtiniz, Ve bu yukarıdaki duayı okuyunuz (7Kere)

Allah sevenleri ayırmasın,

Kaynağı Süleymaniye külliyesi İstanbul Beyazıt, Büyü değildir, Ayetel kürsi felak nas uğursuzlukalrı nazarları gözü olanları kaldırır ve bu duayı edin

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Nasılki kilitli bir kapıyı ona uygun anahtar açıyorsa her dua da bir murada vesile oluyor....Emeğine sağlık handancım :)

3. ciciş..

ciciş.. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    deneyen war mı kızlar??

4. asli_090

asli_090 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet deneyen var mııı çok merak ediyorum

5. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim sanki falmış gibi konuşmayın....!!!
    Bu bir dua...!!

Rabbim hayırlıysa zaten kabul edecektir....!!!

6. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık handanca mükemmelsin !

7. lacrimosa

lacrimosa Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    bu duayı cok begendim en kısa zamanda uygulamak istiyorum
    paylaşımların devamını bkliyorum melekler

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

benim korkularım

ben bu duayı yaptım aradan bi kaçgün geçti sanki büyü yapmışım hissine kapıldım halbuki bu duayı sadece eşimle barışmak için bi sebep olur diye yaptım şimdi çok korkuyorum büyü olmadığı kesin dimi

9. jupiter

jupiter Forum Okuru

sevgili misafirimiz..burda zaten paylasan arkadasimiz belirmis..büyü deildir bunlar sadece herkesin bildigi dualar ve yanina ek olarak baska bir dua eklenmis o kadar siz bunlari okuyup rabbimize icten dileklerinizi sunacaksiniz dileklerinizin gerceklesmesini güclendirmek icinde bunlari okuyacaksiniz okadar..büyü yada farkli bisey deildir...yani bunu biyerlere yazin yada ne biliyim esinize sunu yapin bunu yapin gibi bi aciklama yok...iciniz rahat olsun bunlar sadece rabbim katindan gelen dualardir...dua ve selametle misafirimiz...

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

allah razı olsun kardeşim içim rahatladı valla yüreğinize sağlık :)

11. jupiter

jupiter Forum Okuru

rabbim cümlemizden razi olsun kardesim..icinizi ferah tutun dua bu baska birsey degil..

12. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    bende okuyorum insalllah hayırlısıyla Allah dualarımı kabul eder

13. olmazolmaz

olmazolmaz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende okumaya başlayacağım tşkler..

14. damlaküçük

damlaküçük Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hayrlısıysa olsun diye dua edelim rabbim öylesini nasip etsin

Sevdiğiniz aramıyormu? Buyrun duaya.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sevdiğin,helalin insanı dualarla geri döndürme

Sevdiğin,helalin insanı dualarla geri döndürme

1513 kere ya hu en etkili geri döndürme duası sevdiğin kişiyi geri getirme duası sevdiğin için dua ya hu 1513 1-cevşenül kebir 2-çevirgel duası 3-kuduriyye duası 4-abdest alınır allah rızası için 2 rekat namaz kılınır.namazdan kalkmadan secdede ''1513'' defa '' ya hu'' çekilir secdeye kapanıp maksat söylenir...3 gece devam edilir.. inşallah maksadınıza ulaşırsınız.. ( not: Bunlardan birisini...
  2. Teravih Namazı Duaları Nelerdir Buyrun Öğrenelim

Teravih Namazı Duaları Nelerdir Buyrun Öğrenelim

Teravih Namazı Duaları Neler Teravih Namazında Okunan Dualar Terâvih Namazına başlamadan önce Merhaba Sevgili Melek'ler, Ramazan Ayı boyunca kılınan Teravih Namazı hakkında sizlere bilmeniz gereken bilgileri aktarıyor ve Teravih Namazı duaları neler diyen tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet ediyoruz. Buyrun, Teravih namazında okunacak dualar neler öğrenelim. Sübhâne zil-mülki...
  3. Hz.Muhammed'in Öğrettiği Fkirliğe Karşı Dua Buyrun

Hz.Muhammed'in Öğrettiği Fkirliğe Karşı Dua Buyrun

Peygamber Efendimizin Fakirlik Duası Peygamber Efendimizin Kızına Öğrettiği Fakirlik Duası Sevgili melekler, tüm insanlığa örnek olan Hz.Muhammed'in üstün ahlakı hakkında daha önce sizlee bilgi vermiştik. Bu sayfamızda da Peygamber Efendimizin Kızına Öğrettiği Fakirlik Duası nedir öğreneceğiz ve Peygamber Efendimizin Fakirlik Duası hakkında bilgi edineceğiz.. Ey 7 kat göğün ve büyük...
  4. Cuma Günleri Okuyabileceğiniz Dilek Duaları Buyrun

Cuma Günleri Okuyabileceğiniz Dilek Duaları Buyrun

Cuma Günü Yapılacak Dilek Duaları Nelerdir Cuma Günü İçin Dilek Duaları Sevgili melekler, Cuma günü için dilek duaları ile karşınızdayız. Daha önce paylaştığımız Cuma günü için rızık duası konumuzu da inceleyebilirsiniz. :) Cuma günü ezan vaktinde her kim içinden geçen dilekleri diler ve duasını ederse onun dileklerinin kabul olacağı söylenir... Yatsı namazını kıldıktan Sonra sağ ve...
  5. Sevdiğinize En Canalıcı Sitem Sözleri Buyrun Melekler

Sevdiğinize En Canalıcı Sitem Sözleri Buyrun Melekler

Sevgiliye En Güzel Sitem Sözleri Sitem Sözleri Sevgiliye Sevgili melekler, sevgiliye en güzel sitem sözleri ile sizlerleyiz bu sayfamızda . Bazen içimizdekileri bir türlü döküp rahatlayamayız, uygun kelimeler dilimize gelmez. Oysa ne kadar da çok ifade etmek, içimizdekileri dışımıza vurmak isteriz. İşte öyle bir durumda sizi sevdiğinize ifade edecek sözler, Sitem Sözleri Sevgiliye listesi...

Sayfayı Paylaş