gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Sevdiğiniz fotoğraflar koltuğunuzu süslesin.

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Koltuk kumaşı modelleri Baskılı koltuk modelleri
    bu marlin morlo baskılı koltuk modeli hoş olmuş meleklerim. ama siz illa marlin morloyu evinizde ağırlamak zorunda değilsiniz tabiki. Kendi fotoğraflarınızı kumaşlara bastırarak kendi koltuğunuzu dizayn edebilirsiniz. Hem koltuk hem ocak koltuk tasarımından sonra favorim bu koltuk.

Sevdiğiniz fotoğraflar koltuğunuzu süslesin. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sevdiğim

sevdiğim

SEN DESEM SENİ BİLİRMİSİN, SEN DİYE BİR DESEN ÇİZEBİLİRMİSİN.BİR MESKEN BULAMADIM KENDİME.BÜYÜK AŞKLAR VARDIR HANİ BİLİRMİSİN. ELLER BANA KALPSİZSİN DİYORLAR, DOĞRU ÇÜNKÜ KALBİMİN SENDE OLDUĞUNU BİLMİYORLAR. SENİ HER ÖZLEDİĞİMDE KALBİME BİR YILDIZ ÇİZİYORUM. SENİ NE KADARMI ÖZLEDİM? ARTIK KALBİMDE BİR GÖKYÜZÜM VAR. ÇÜNKÜ SENİ SEVİYORUM. DUYUYORUM SANA DOKUNAMAMANIN EZİKLİĞİNİ VE...
  2. Kleopatra koltuğu (bihter koltuğu)

Kleopatra koltuğu (bihter koltuğu)

bihter koltuğu bihter koltugu kleopatra koltuğu bihterin bihterin koltugu Bihterin de yatak odasında kullandığı kleopatra koltuğuna oturmaya melekleriminde hakkı var diye düşündüm ve bunları hediye ettim. :)
  3. Süs Çileği Fotoğrafları

Süs Çileği Fotoğrafları

Süs Çileği Fotoğrafları Süs Çileği Resim Galerisi Merhaba Melek'ler yine adını yeni duyduğum resimlerinide yeni ilk kez gördüğüm süs çileği resimlerini sizlerle paylaşmak istiyorum.Gülgiller familyasındandır.Süs çileğinin anayurdu Avrupa kıtası ve özellikle Alp dağları bölgesidir.
  4. Fotoğraf ağacı ile sevdikleriniz evinizin dekoru olsun

Fotoğraf ağacı ile sevdikleriniz evinizin dekoru olsun

Fotoğraf ağacı fotoğraf asılan metal ayak Sizde evinizde farklılık yaratmak istiyorsanız ve farklı tasarımları seviyorsanız fotoğraf çerçeveleri yerini alan hemde daha dekoratif duran bu fotoğraf ağacını evinizin bir köşesine koyabilir, sevdiklerinize ve anılarınıza daha yakın olabilirsiniz.
  5. Duvarlarınızı Çocuklarınızın Fotoğrafları Süslesin

Duvarlarınızı Çocuklarınızın Fotoğrafları Süslesin

Çocuk fotoğrafları ile dekorasyon Duvar dekorasyonu Duvar dekorasyonunda fasrklılık oluşturmak istiyorsanız çocuklarınızın siyah beyaz fotoğrflarını duvarınıza büyüterek asmanı mümkün. Çocuk fotoğrafları ile duvar dekorasyonu eve neşe katacaktır.

Sayfayı Paylaş