gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

sevdiginiz insan sevgini kanitla dese,,ne yaparsiniz

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

sevgini ispatla sevgini kanıtla ıspatla sevdiğiniz için ne yaparsınız sevdiginiz insan size inanmiyor ve sana sevgini ispatla diyor ne yapardiniz
    hadi melekler cevaplayinn

2. esena

esena Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    38
    Ce: sevdiginiz insan sevgini kanitla dese,,ne yaparsiniz
    gözlerime bakmasını sölerdim canım gözler kalbin aynasıdır

3. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: sevdiginiz insan sevgini kanitla dese,,ne yaparsiniz

bnde yanindayim iste daha ne istiyon kocacim derdim.herkes sevdiginin yaninda olurr

sevdiginiz insan sevgini kanitla dese,,ne yaparsiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rafet El Roman - Bilemem İnsanlar Ne Yapar

Rafet El Roman - Bilemem İnsanlar Ne Yapar

Belki an gelecek bulutlar çekilecek Yağmurlar yağmayacak rüzgar susacak Her taraf taş toz toprak denizler kuruyacak Yeşillikler solacak yavaş yavaş İnsanlar bir damla su için Birbirine girecek düşünmeden Etrafta kurtlar çoğalacak Birde korku saracak yavaş yavaş Ben o an bilemem nereye giderler Bu düzen değişecek bu sistem bitecek Biraz sevgi biraz sabır İsterseniz yavaş yavaş O evim o parkım...
  2. Sevgi Dolu Bir Baba Ne Yapar?

Sevgi Dolu Bir Baba Ne Yapar?

Sevgi dolu bir baba, erkekte başarı kızda ise kişisel uyum etkisi yapıyor... Yapılan bazı araştırmalar ve tecrübelerimle görüyorum ki, şiddete dayalı suçlar, çocuk suçluluğu ve madde bağımlılığı ile baba yokluğu arasında bir bağlantı olduğunu ortaya koyuyor. Sorumluluk sahibi bir babanın varlığı, sosyal hastalıkların tedavisinde kullanılabilecek bir işlev görüyor. Yapılan araştırmalar,...
  3. Erkekleri neden sevdigimizi anladim

Erkekleri neden sevdigimizi anladim

İltifat edip güzel ve akıllı hissetmemizi sağlarlar. * Peşimizden koşturup özgüvenimizi arttırırlar. * Tıraş olduklarında yanakları yumuşacık olur. * Hesabı ödemek için istekli olurlar, sık sık çiçek alırlar. * Her zaman için teknolojiden bizden daha iyi anlarlar. * Omuzları ergonomiktir. * Ne kadar gereksiz detaylar içerirse içersin, anlattığımız her şeyi dinlerler. * Bir...
  4. insan sevip sevdigini almasa

insan sevip sevdigini almasa

Başından belalı kış gelir geçer Gözün önünden yaş gelir geçer Daha nice yaş gelir geçer Daha nice kış gelir geçer Ne biçim sevdaydı da bana gülerler İflah olmasın da yarı alanlar Daha bana nice yaş gelir geçer Asik Ali Nursani
  5. Deste nedir

Deste nedir

Deste nedir? selam kızlar Deste nedir lütfen bu konuda da bilgi verin

Sayfayı Paylaş