gebe
  1. Yaren........

Yaren........ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Sevdiginiz İnsana Hitap..

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında Yaren........ tarafından paylaşıldı.

Merhaba Arkdaslar Gelin Bi Arastirma Yapalim.. sevdiginiz İnsana Ne Diye Hitap Edersiniz.. Onun İcin Düsünüp Süslediginiz Güzel Anlamli Sözler Varmidir.. BenimSözüm..

Birtanesi

Hadi Sira Sizde Bakalim Kim Ne Kadar Yaratici ....

2. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Sevdiginiz İnsana Hitap..
    Canim derdim ben CANIM BENIM......

Sevdiginiz İnsana Hitap.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gençliğe Hitabe

Gençliğe Hitabe

Ey Türk gençliği! Birinci vazifen, Türk istiklalini, Türk Cumhuriyetini, ilelebet, muhafaza ve müdafaa etmektir. Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegâne temeli budur. Bu temel, senin, en kıymetli hazinendir. İstikbalde dahi, seni, bu hazineden mahrum etmek isteyecek, dâhili ve harici, bedhahların olacaktır. Bir gün, istiklal ve cumhuriyeti müdafaa mecburiyetine düşersen, vazifeye...
  2. erkeğinize böyle hitap edin!!

erkeğinize böyle hitap edin!!

erkeğe hitap sözleri erkeklere hitap sözleri erkeğe şekilleri erkeklere şekilleri nasıl edilir Erkekler bu sözlerle hitap edilmesinden hoşlanıyorlarmış.Varsa sizde de değişik hitaplar paylaşın melekler:) 1)Erkeğim: (Erkeklerin %90'ı bu söze mest olurlar. Bu söz onların vazgeçilmezleridir) 2)HayatımÖmrümDünyam: (2. olarakta bu hitaplar erkeklere güven verir. Sadakatlık hissettirir)...
  3. seni sevdigimi

seni sevdigimi

Ah bir söyliye bilsem sana Seni ne çok sevdiğimi Uzanıp tutabilsem ellerini Yüreğim yüreğine kavuşsa Benden çok uzaklardasın sevdiğim Sen içime çektiğim nefesim Aldığım her solukta benimsin Düşlerimde yalnız düşlerimdesin Seni uzaktan sevmekte güzel Bana uzakken sevgin bu kadar güzel Ya benim olsan.. sevdiğim O zaman bu yürek dayanırmı Bu kadar büyük sevgiyi taşırmı İçimden bir...
  4. Sevdigim..

Sevdigim..

Sevdigim.. Sevgilim bil ki senden uzak ne güzellikleri avutur beni bu şehrin ne de yıldızlı aksamları!... özlemin bir nehir olmuş yarar girer içimde ki dağları!... Seni sevdiğim kadar yaşasaydım ölümsüz olurdum.... Sen hala sonsuzluğun yüzünde bir damla gözyaşısın... Biliyordum seni seviyorum derken yeni bir alfabe keşfettiğimi kimsenin okuma yazma bilmediği bir...

Sayfayı Paylaş