gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sevdiğiniz kişiye nasıl hitap ediyorsunuz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

merhabalar eşinize yada sevdiğiniz kişiye nasıl hitap ediyorsunuz yada o size nasıl sesleniyor merak ettim doğrusu:)

2. askimbenim

askimbenim Forum Okuru

Vallahi ben balım, kaymağım, bi tanem, kemoterapim ( Kamuran adı ) şeklinde hitap ediyorum. Etmezsem her gün dayak yiyorum :)

sevdiğiniz kişiye nasıl hitap ediyorsunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. arkadaslarınız size ne die hitap ediyor?

arkadaslarınız size ne die hitap ediyor?

arkadaslarınız size ne die hitap ediyor:D bana tilki diyolar:D
  2. Erkeklerin en çok sevdiği hitaplar

Erkeklerin en çok sevdiği hitaplar

erkeklerin sevdiği şarkılar erkeklere güzel hitaplar erkeğe güzel hitaplar erkeklere erkeklerin en çok sevdiği Eşinize, sevgilinize nasıl hitap ediyorsunuz bilmiyoruz ama bildiğimiz tek şey Melek'ler, erkekler bu hitap kelimelerine bayılıyormuş:) Erkeklerin en çok sevdiği hitaplar nelermiş; buyrun öğrenelim, işin sırrını çözelim Melek'ler:) Hayatım, Ömrüm, Dünyam:Bu hitaplar...
  3. kadınların en çok sevdiği sözler hitaplar

kadınların en çok sevdiği sözler hitaplar

Kadınların en çok sevdiği sözler hitaplar ve anlamlı cümleler yada kısa sözler arıyorum teşekkür ediyorum.
  4. Rüyada sevdiği kişiyi görmek

Rüyada sevdiği kişiyi görmek

Rüyada sevdiği kişiyi görmek ne anlama geliyor kızlar rüyamı bu sayfadan yorumlayın
  5. Sevdiklerinize Kişiye Özel Hediye Seçenekleri

Sevdiklerinize Kişiye Özel Hediye Seçenekleri

Sevdiklerinize sunabileceğiniz en özel hediye seçenekleriyle karşınızdayız. Sevdiklerinize hediye sunarken onlara hitap edecek olan ürünleri vermeniz daha çok beğeni toplayacaktır. Sevgi denilen o büyülü halkaya kendisini kaptıranlara özel olarak hazırladığımız bu ürünler herkesin büyük beğenisini kazanacak.. Daha önce bu kadar özel bir hediye almamış olan yakınlarınız size çok şey...

Sayfayı Paylaş