Sevdiğinize En Canalıcı Sitem Sözleri Buyrun Melekler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

 1. TİTAN

  TİTAN Kayıtsız Kullanıcılar


  Sevgiliye En Güzel Sitem Sözleri


  Sitem Sözleri Sevgiliye  Sevgili melekler, sevgiliye en güzel sitem sözleri ile sizlerleyiz bu sayfamızda . Bazen içimizdekileri bir türlü döküp rahatlayamayız, uygun kelimeler dilimize gelmez. Oysa ne kadar da çok ifade etmek, içimizdekileri dışımıza vurmak isteriz. İşte öyle bir durumda sizi sevdiğinize ifade edecek sözler, Sitem Sözleri Sevgiliye listesi aşağıda...  [​IMG]  Birkere Dahi Olsa Anlamanı beklerdim içimdekileri Hep hayata Vurdum Sözlerimi hayat Anladı Ama Sen Anlamadın içimde Sana Olan Sevgimi!


  Bir Su gibiydin, Gittin Boş Bardaklara Doldun, Ben Seni beklerken Sen Bir içim Su Oldun Gittin Başkalarına hayat verdin…


  Unutulmak için yaşamadım Bu Sevdayı ve Anıları, Unutturmak için Çekmedim Bu Vefasız Sevdayı!!!


  Hayata Emin Adımlarla Yürümek istiyorum, Sadece yanımda Dur ve Gül Bana, Böyle Uzak Durma Bana ve Sana Vereceğim Hayata!!!


  Dur Demem Gidene, Kal Demem terk Edip Gidenlere, benim hayatım belli, Yaşadıklarım belli, beni Seveceksen Böyle Sev Bende Severim belki!


  Şarkılarda Bulurdum Seni, Şiirlerde Yaşatırdım o yıldız gözlerini, Şimdi Bir Hikaye Oldun Arasıra Hatırlanıyorsun..


  Acı hayatıma bir tat veren Sen, Tatlı hayatına Acı Veren ise Benim...


  Sitem Etsemde Sana Anlamazsın beni yâr, Ağlasamda Gidiceksin Bir Gün Bende Biticeksin, Seni Seviyorum Desemde Sende Kendine iyi Bak Diyeceksin..


  Yalnızlık Sonum Olmuş, Yalan Aşklar Hep beni Vurmuş, Şimdi iki Sözle Bu Aşkın Adıda Yalan Olmuş…


  Ne Dersen Evet Dedim Hayırı Sildim Gözümden, Şimdi Kalkmışsın Trip yapıyorsun Ne yaparsam yapayım beni Anlamıyorsun, Seviyorum Diyorum Hala Mızmızlanıyorsun..


  Kiminin Derdi Kiminin Sevgisi, Hep beni Ezdi Sevgilimin Çilesi.


  Sen Hep Yüzüme gülüp Arkamdan Konuştun ve özel gösterip Arkamdan Küçültücü Kelimeler ürettin Sen busun işte Sana Nediyeyim?


  Hani hep Sevecektik Birbirimizi Hani Hiç üzmeyecektik Kalplerimizi Neden Gözlerimden Yaşlar Dinmiyor SevgiliM neden Söyle Bana?


  Aşkı Seninle Doya Doya yaşamak varken Bu hasret revamı bana? Gözlerine Bakarak Seni Seviyorum Demek varken Rüzyalarımda Sayıklamak cezamı Bana Sevgilim.


  Tanıdıklarınla Aramdaki Tek Fark Sana Yalan Söylemeyişim ve Seni kendimden Çok Sevişim Emin Ol buna Sevgilim.


  Seni unutmadım Sakın üzülme Sadece Kırgınım Sana Güzelim, Bırakıp Gittin içimdeki Ateşi Şimdi Merhaba Dedin Döndün geri..


  Yaralı kalbime Merhem Ol Sadece Sen benim OL Gözlerim Seninle Dolsun hayat Seninle varolsun Aşkım, Ama ilk Önce Doğrıları Kabullen Önüme Çık Lütfen!


  Güneş Gözlükleriyle Değil, Numaralı Gözlükle Bakmak İsterdim Aşkımıza, Aşkımız kaç Numara Merak Ediyorum..


  Seni Anlayan Bir Ben Varım, Beni Anlayansa Bir yalnızlığım ve Şarkılarım var…


  Dertlerim için değil, Sevdiğim için Haykırıyorum Sana Bırakma Beni Tut Ellerimi, Gör Bendeki gerçek Sevgiyi!!!


  Ne Yalanı Ne Dolanı Sevmem Kaçıp Giden Aşkları Ya, yanımda Ol Ya da Yalanların ol!!!


  Aşkı Severek Çileyi ise Çekerek Öğrendim Sevgilim…


  Hayat Acımasız, Acı ise Aşksız Çekilmez Sevgilim...


  Bir Geminin içinde Sadece Seni bekleyen Aşk Yolcusuyum, Sen Ne Kadar inat Etsende bu gemi Sensiz Yola Çıkmayacak Sevgilim…


  Ne Kadar Hayata Bağlansada Ellerim Bir Sözünle Kopar Giderim, Sen Beni Düşünme, Ben Acılarada Sarılırım Sevgilim…


  Sevdiğim Boşuna Uğraşma Kızgınım Sana! Bana Yalan Söylememeliydin yaşadığımız bu Aşkta, Belki Yarın Belki Bir Gün Düzelir Ama hangi Gün Sorma bana!


  Bir yanım Ağlar Bir yanım Güler Bir Yanım Dert Çeker Bir Yanım Sefa Sürer Sadece Seni Düşündüğümde Dertlerin hepsi üzerime Biner Ne Huzur Kalır Ne Sevinç Sadece Ağlarım, Ve Senin için Yanarım!


  Gördüğüm Bütün Güzellikler Bir Sözünle Anlamsız hale Gelir Bence Hayatıma Anlam Katan Sözlerin Hayatımda ki Güzellikleri Bitirmesin Bebeğim, Bir Sözünle Kırılır Serçe Kalbim.


  Çok Sevdim Seni, Çok istedim Tut Ellerimi, Sen yalanlara Kapılıp Gittin usulca Ne Sevgi Kaldı kalbimde Ne de derman Bıraktın Hayatımda Helal Olsun Sana!
   
 2. esra kılıç

  esra kılıç Kayıtsız Kullanıcılar

  yine bana gel yana yana yine beni sev inşallah :)
   
Sevdiğinize En Canalıcı Sitem Sözleri Buyrun Melekler konusuna benzer içeriklerimiz
 1. sitem sözleri

  sitem etme aşka derdin sözleri sitem etme aşka derdin şarkı sözleri [COLOR=DarkRed][B][FONT=Georgia][SIZE=3]Seni Sevdim Delice, her Gece Soruyorum Kendime Ya Biterse Diye, Bitsede Sewgin Saygı DuyarIm Gönlüne, üzüLürüm Sana Böyle Sevgili Bulamazsin Bu tarihte!!! Dostumuzu Sevdik Yılan Oldu Bize, Arkadaşımız Dedik Yan BaktI Sevgilimize, Bu Sözlerim gelsin Dost Bildiklerime, Yalanları Oynamışız...
 2. Felsefi Thales Sözleri Buyrun Melekler

  [B]Thales Özlü Sözleri Thales Ünlü Sözleri[/B] Daha önce[URL="http://www.meleklermekani.com/bilim-adamlari/229016-thales-teoremlerini-biliyor-musunuz.html"] teoremleri ile ilgil ibilgiler[/URL] verdiğimiz dünyaca ünlü felsefeci ve matematikçi [B][U]Thales özlü sözleri [/U][/B]ile sizlerleyiz melekler... [IMG]http://www.meleklermekani.com/imagehosting/thales-380.jpg[/IMG]...
 3. Facebook İçin Dokunaklı Sitem Sözleri 2012 Buyrun

  [B]Sitem Sözleri Facebook Facebook Sitem Sözleri 2012[/B] Yazdığınız cümlelerle [URL="http://www.meleklermekani.com/guzel-sozler-and-mesajlar/229212-sevdiginize-en-canalici-sitem-sozleri-buyrun-melekler.html"]sevdiğinize sitem etmek[/URL], onu biraz olsun canını acıtmak mı istiyorsunuz sevgili melekler ? O halde az sonra sizlerle paylaşacağımız [B][U]facebook sitem sözleri 2012...
 4. Kardeşe En Dokunaklı Sitem Sözleri Burada Melekler

  [B]Kardeşe Sitem Sözleri Sitem Sözleri Kardeş İçin[/B] Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz [U]Kardeşe Sitem Sözleri[/U] isteyen herkesi sayfamıza davet ediyor ve [U][B]Sitem Sözleri Kardeş İçin [/B][/U]olanlarla sizleri başbaşa bırakıyoruz. ( Dosta sitem sözleri...
 5. Jehan Barbur'dan Eskiden Şarkısının Sözleri Buyrun Melekler

  [B] Jehan Barbur Eskiden Şarkı Sözleri Jehan Barbur Eskiden [/B] Bir önce ki konumuzda [URL="http://www.meleklermekani.com/yerli-sarki-sozleri/229768-jehan-barburdan-dinle-sarkisinin-sozleri-bu-sayfamizda.html#post872203"]Dinle şarkısının sözleri [/URL]ile sizlerle olduğumuz [B]Jehan Barbur Eskiden Şarkı Sözleri [/B]bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz sevgili...

Sayfayı Paylaş