gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

sevdiklerinizden bir şey isteyince yapmıyorlarsa???deneyin bu taktikleri

Konu, 'Çöplük' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Son düzenleme: 29 Ocak 2009
  2. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: sevdiklerinizden bir şey isteyince yapmıyorlarsa???deneyin bu taktikleri

açılmıyoor yaaaaaa

3. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: sevdiklerinizden bir şey isteyince yapmıyorlarsa???deneyin bu taktikleri

yooo açılıyorr:D:D

sevdiklerinizden bir şey isteyince yapmıyorlarsa???deneyin bu taktikleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bir deneyin

bir deneyin

Güneş renkleri Eski bir çerçeveye ya da cam mumluklarınıza, renkli kurdeleler ve boncuklarla farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Bu türden bir uygulamada saydığımız malzemenin dışında size gereken tek şey yapıştırıcı. Eğer uygulamayı bir mumluk üzerinde gerçekleştirecekseniz öncelikle dış yüzeyine yapıştırıcı sürüp biraz kurumasını bekledikten sonra, dilediğiniz renkteki kurdeleyi tek kat...
  2. .......Bu resimde beni anlatan bir şeyler vaR......

.......Bu resimde beni anlatan bir şeyler vaR......

Sizi anlatan bir fotoğraflar var mı? Bakınca kompozisyonu içinde işte ben orada biryerlerdeyim diyebildiğiniz, ya da kıyısında köşesinde sizden bir parça anı bir parça mana taşıdığına inandıgınız fotograflar? :Laie_15:
  3. Dayanılmaz bir şey bu!

Dayanılmaz bir şey bu!

Kalbimden onu silecek bir ilac olsa da içsem. sevdiğim halde ayrıldım onu sevyom o da beni ama cok rahat onun için başka kızlarla fazla muhabbet etmek dert deildi ama ben istemyordum ama kendimi üzmektense ayrıldım ama mutlu muyum tabiki hayır ne onla ne onsuz doğru mu yaptım bilemiyorum.........
  4. Mutlu bir kadın olmak için, bu 3 şeyi deneyin:)

Mutlu bir kadın olmak için, bu 3 şeyi deneyin:)

insanı mutlu eden 3 şey Doğrusunu söylemek gerekirse şayet, bu devirde mutlu olmak büyük başarıdır Melek'lerim. Madem ki mutlu olmak zorlaştı, o zaman mutlu olmayı beklemeyin, kendinizi mutlu etmek için birşeyler yapın. Örneğin; uzmanların tavsiyesi olan bu 3 şeyi deneyebilirsiniz Melek'lerim:) Eğer hayatınızda bir şeylerin olmadığını düşünüyorsanız mutlu değilseniz uzmanlarında tavsiyesi...
  5. Bu Benim Başarı Taktiğim

Bu Benim Başarı Taktiğim

başarı, taktikleri, yapılması gerekenler, yollar, başarı için yapılması gereken taktikler burada Fikrim geldi çattı meleklerim.. Her güne Başarı tatiği ediniyoruz kendimize.. isteyen geliyor ve başarı ile ilgili taktik yazıyor.. Benim başarı taktiğim Yapamayacaklarınızın, yapabileceklerinizi engellemesine izin vermeyin. Büyük başarıların önündeki en büyük engel küçük...

Sayfayı Paylaş