gebe
  1. nevbaharr

nevbaharr Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

sevdim birtanemmmm

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında nevbaharr tarafından paylaşıldı.

[​IMG] __________________ BAHAR NE YEŞİL YAPRAK,NEDE BEYAZ ÇİÇEKMİŞ
    BAHAR KIŞ ORTASINDA SEVGİLİYE SARILIP ÖPMEKMİŞ.

sevdim birtanemmmm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz Kurtoğlu - Sev Sev

Cengiz Kurtoğlu - Sev Sev

Sana Benİ Sev Desem Olmazmi (olur) Bu AŞk Bİze YakiŞir YakiŞmazmi (yakiŞir YakiŞir) Sana Benİ Sev Desem Olmazmi (olur) Bu AŞk Bİze YakiŞir YakiŞmazmi (yakiŞir) Kiyamet Mİ Kopar DÜnya Mi Batar Hadİ Naz Etme Sev Sev Bİrazcikta Benİ Sev Birak Olsun GÖnlÜme Olsun Garİp Derde Deva Bulsun Sen Bu Yolun Yolcususun Hadİ Naz Etme Sev Sev Bİrazcikta Benİ Sev Kaldir Kollarini Çapkin Kalbİmde İzler...
  2. Doğuş - Sevdim

Doğuş - Sevdim

Avucumdan aldım Kış günü, yaz ateşini Yüreğini aldım Sevgine daldım Herkes bilsin Ben sana kaldım Sevgi bu olsa gerek Sıcaklığını hissetmek Titremek inan ki üşümek Titremek sevgi demek Dalgalar bir adam boyu Su misali kırılır mı? Aşk bu aşk anlayan anlar Fazla derinlere daima Boğulursun yar Sevdim... Sevdim yar Sevdim yar... Sevdim yar
  3. Asya - Seve Seve

Asya - Seve Seve

Asya - Seve Seve bu sabah uyurken yanımda bensizdin rüyalarda bambaşka bir isim buldum dudaklarında al bu aşık gönülden çaldığın büyük aşkı at yerlere kırılsın baş üstüne canın yansın boş ver bu kalbin kıranı çok öğrendim artık seni sen boş ver aşkın çilesi çok ben razıyım hem de seve seve
  4. Uzaktan sevdim

Uzaktan sevdim

Uzaktan sevmek herzman için daha zordur... Uzaktan Sevdim Sen baharın yağmurla getirdiği özlemdin içimdeki, sen çiğ tanesi kadar saf ve ne olduğunu asla anlayamadığım yanımdın benim ve denize düşüp de ıslanmaktan korkutan bir savaştın yüreğimde... Özlemini her gece koynumda hissettiğim ve hiçbir zaman seni sevmekten vazgeçmediğim için özeldin. Sonra gözlerle yüzüme baktığında ya da her...

Sayfayı Paylaş