gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

sevdim işte ötesi yok

Konu, 'Çöplük' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

sevdim işte ötesi yok konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ötesi Yok İnan..

Ötesi Yok İnan..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Ötesi yok Sevdim be Seni

Ötesi yok Sevdim be Seni

sevdim be seni . İtiraflara soyundum. Evet seni gerçekten çok ama çok seviyorum. Gözlerine dalıp gittiğimde beni benden alıp götüren masumiyetin, Saf ve kendine has güzelliğin. Aşk şarkılarını severek dinleten sihrin ve gözlerimin içini güldüren sevecen marifetin. Hoşnutum. Hatta mutlu. Ama buruk. Keşke bunca eziyeti görüpte hayata karşı silahlanmadan ve aşka karşı savunmaya geçmeden...
  3. Takdirden ötesi yok

Takdirden ötesi yok

Gencin birisi Kâbe'de hep, "Ey dogrularin yardimcisi olan Allahım, ey haramdan sakinanlarin yardimcisi olan Allahım, sana hamdü sena ederim" diye dua eder. Bu durum herkesin dikkatini çeker. Birisi, (Neden hep ayni duayi yapiyorsun, baska bir sey bilmiyor musun?) der. O da anlatir: 7-8 sene önce yine Kâbe'de iken içi altin dolu bir torba buldum. Tam 1000 altin vardi. Içimden bir...
  4. ayrılık ötesi yok bunun...

ayrılık ötesi yok bunun...

Özlemlerim oluyorsun bütün saatlerde,zihnimde yuvarlanan bir anı..Bu kadar acıtır mı yokluğun içimdeki çocuğu? Göz yaşlarım bu kadar sen demezdi,yükledim tüm yalnızlığı omzuma ve cebime bir düş koydum,olurda bir gün bu düşü görmek istersen… Senin gidişin aramızdaki bu uçurumu iyice açtı,korkuyorum gözlerimi kapatmaktan,sanki açınca kaybolacaksın. Senin gitmelerine alıştım ben ama...

Sayfayı Paylaş