gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sevdiyim adam kimi seviyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

sevdiyim adamın kimde gönlü var adı ne

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Medyumluk hizmeti vermiyoruz ne yazık ki :)

sevdiyim adam kimi seviyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en çok kimi seviyorsun

en çok kimi seviyorsun

kimi seviyorsun oyunu ewet kızlar okuldan, işten, komşu,hiç olmadı çocugunuz yada kocanız hadi burdanda olabilir kızlar yada çıktıgınız çocukta olabilir:):):):)hadi ama bekliyorum pardon kabalık oldu önce ben ben erkek arkadaşımı yani erdemimi:):):)
  2. Kadın adamı çok seviyor//du.,

Kadın adamı çok seviyor//du.,

Kadın adamı çok seviyordu... Yemyeşil ovalarını verdi adama Yaşam fışkıran. "Beni seviyor musun?" "Evet" dedi adam... Güneşini, ayını verdi kadın Yıldızları taktı bir bir adamın omuzlarına... "Beni seviyor musun?" "Tabi" dedi adam... Kadın çağladı Gürül gürül akan pınarını verdi adama. "Beni seviyor musun?" "Elbette"...
  3. İş Adamı Yılmaz Bektaş Kimdir?

İş Adamı Yılmaz Bektaş Kimdir?

yılmaz bektaş kimdir hayatı biyografisi resimleri ceren hindistan nişan resimleri hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar Ceren hindistan ile nişanlanan ve adını sürekli güzel bayanlarla duyduğumuz İş Adamı Yılmaz Bektaş kimmiş öğrenelim melekler:D:D 19.07.1977 Eruh Türkiye doğumlu, liseye kadar eğitimini Türkiye'de yaptı. Üniversiteyi, Kıbrıs'ta bulunan amerikan üniversitesinin...
  4. evli bir adamı seviyorum.

evli bir adamı seviyorum.

evli dediysem öyle karısıyla beraber yaşayan ve onunla isteyerek evlenen birisini kastetmiyorum. evlenmişler 2,5 yıl evvel ama 2. aylarından beri farklı şehirlerde yaşıyorlar. biz onunla bir sitede tanıştık. hani derler ya vuruldum. sanırım ben çarpıldım. o benim eksik yanımdı. 1 hafta yine öyle msnden konuşmaya devam ettik. sonra bana, sana daha fazla kötülük edemem dedi ve evli olduğunu...

Sayfayı Paylaş